13 Nisan 2016

Aras Kargo Kaybolan Bilgisayar!

Mersin' den arkadaşım Microsoft Surface Pro 4 marka bilgisayar gönderdi. İstanbul' da bir arkadaşa satılacak olan bilgisayarı iş yeri adresime gönderdi. Aras Kargo' ya gelen bilgisayarı benim adıma yalandan telefon açıp başka bir arkadaşının ürünü şubeden teslim alacağını söylemiş.


2016 yılında sevgili Aras Kargo çalışanı gelen arkadaşın kimliğine bakmadan 10.000 TL'değerindeki cihazı gelen arkadaşa teslim etmiştir. Bununla da kalmayıp oradaki şube müdürü beni kargo firmasına çağırıp ve ardından da polisleri çağırıp bana saçma sapan iftiralarda bulunmuştur.


Size soruyorum, hangi akla hizmet tanımadığınız birine adresime teslim edilmesi gereken bir ürünü kimlik görmeden teslim ediyorsunuz? Bu yanıltıcı arkadaş nasıl oluyor da kargo takip numarasını biliyor? Aras Kargo bu durumda beni yanıltmış oluyor. Tüm kamera kayıtları mevcut. Yarın ilk işim yasal işlemlere başlayacağım.

Hür 101 Okunma

Cevaplar

  • Aras Kargo Temsilcisi14 Nisan 2016

    Merhaba, Konu hususunda gerekli araştırmalar yapılarak tespitler doğrultusunda aksiyon alınmıştır. Müşterimize Bilgilendirme yapılmış olup, yaşanan sıkıntı adına üzgün olduğumuzu sizin nezdinizde kendisine bir kez daha iletiriz. işbirliklerinin devamı temennisi ve saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

  • Aras Kargo Temsilcisi13 Nisan 2016

    Merhaba, konu hususunda ilgili birimlerimizde gerekli araştırmalar yapılmakta olup, müşterimize en kısa zamanda bilgi dönüşü yapılacaktır. Saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön