17 Ekim 2016 #6706555

Aras Kargo Kaybolan Ama Kaybolduğu Bile Kabul Olunmayan Kargo!

5 Ekim İstanbul Esenler'e bağlı giyimkent şubesi'ne teslim edilen kargo bugün (17 Ekim 2016) hala Hadımköy transfer merkezine gidiyor olarak görünmekte. Teslim edileceği yer alt tarafı İstanbul Küçükçekmece'ye bağlı İkitelli (taksinin 45 50 TL yazacağı 20 30 km bir yol).


7 Ekim cumartesiden bu yana yaklaşık 100 dakika telefon görüşmesi, teslim şubesi, aktarma merkezi ve gönderici şube ziyaretlerinin sonuçsuz kalması, resmi web sitesinde ilan edilen Trakya Bölge Müdürlüğünün telefonunu ne zaman ararsanız arayın mesai saatlerinde arayın demesi, genel müdürlük şikayet hattının çağrı merkezi ile aynı işi yapması ve aynı birime ileti yapması dışında hiçbir etkisi olmaması (ki bu durumda bu arkadaşlar neden var anlamış değilim), bir arayın da bilgi verin diye defalarca not yazılmasına karşın her akşam 17 sularında arıyoruz bulacağız kısmetse temalı SMS gelmesi! Fl 995 643 Allah aşkına, nerede?

Emre 153 Okunma

Cevaplar

  • Emre21 Ekim 2016

    Pazartesiden cumaya hiçbir aksiyon alamadığınız gibi ne bir telefon edebildiniz ne de gelen SMS'leri iptal edebildiniz. Yazıklar olsun!

  • Emre18 Ekim 2016

    Yine aynı yazı! Bunu görmek ya da burada bile yazmama rağmen 17 sularında bu anlamsız mesajı almak istemiyorum. Birincisi en kısa süre dediğinizin şirketinizdeki karşılığı nedir, 3 gün 5 gün 2 hafta? Yok mu bir yazılı karşılığı gerçekten? Ayın 7'sinden beri araştırılan bir kocaman kutu bulunamazken en kısa süre ne kadar uzun olabilir ki? Bana saat 17 sularında şu anlamsız mesajı atmayın! Buraya da aynısını yazmayın. Dün nasıl buradan sizinle iletişime geçilince aradınız insan gibi konuştuk, arayın konuşalım. Karşımda bir muhatap olduğunu dikkate alındığımı hissettirin.

  • Aras Kargo Temsilcisi17 Ekim 2016

    Merhaba, konu hususunda ilgili birimlerimizde gerekli araştırmalar yapılmakta olup, müşterimize en kısa zamanda bilgi dönüşü yapılacaktır. Saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön