02 Ocak 2015

Aras Kargo Kaybımı Ödemediği Gibi Bilgi Bile Vermiyor!

30.09.2014 tarihinde İstanbul Çamlıca Aras Kargo şubesinden Manisa Akhisar şubesinden alınmak üzere arkadaşıma doğum günü hediyesi saat gönderdim. Kargo teslim edilmedi. Süreç boyunca hem Çamlıca hem Akhisar şubeyle iletişim halinde idim. Çamlıca şube Akhisar'a teslim edildiğini, Akhisar şube de Çamlıca şubeden çıkmadığını belirtiyordu.


Çağrı merkezine defalarca durumu belirten şikayetimi bildirdim. Hiçbir şekilde dönüş yapılmadı. Çamlıca şubede şikayetlerim üzerine beni dövmekten beter etti fatura istedi, hatta o kargoyu unutun bile dedi. Zararım 40 TL. Hediyemin faturasını saklamak zorunda değilim. Gerekeni yapacağım. Aras Kargo gibi bir firmaya çok ayıp!

Pınar 208 Okunma

Cevaplar

 • Pınar12 Ocak 2015

  Halen dönüş yapılmamıstır. Kaymakamlıkta bulunan Tüketici hakları birimine dilekçemi teslim ettim.

 • Pınar05 Ocak 2015

  Aras Kargo herhangi bir dönüş yapmamışlardır tarafıma. İlgili birimleriniz konudan zaten haberdar, fakat ilgisiz birim olarak isimlerini değiştirseniz keşke...

 • Pınar05 Ocak 2015

  Aras Kargo tarafından herhangi bir şekilde geri dönüş yapılmamıstır tarafıma.İlgili birimlsr zaten durumdan haberdar, defalarca kendilerine bilgi verdim. Çözüm üretilmedi.

 • Aras Kargo Temsilcisi02 Ocak 2015

  Merhaba; Konu tarafımıza da yansımış olup, ilgili birimlerimiz ile paylaşılmıştır. Gerekli incelemeler yapılarak en kısa sürede müşterimize bilgi verilecektir. Saygılarımızla ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ www.araskargo.com.tr 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön