01 Nisan 2016

Aras Kargo Kargoyu Kaybetmeyi Başaran Tek Kargo..

24.03.2016 Tarihinde bir adet resmi evrağımı ki bu evrak araç satış alma vekaletim ve aracı üstüme alacak kadar para (230 TL) karaman kargo şubesinde bir zarfa koyup şubeye öneminden bahsederek İstanbul' a göndermek için teslim ettik. Şube görevlisi en geç 28.03.2016 tarihinde kargonuz ulaşmış olur dedi ve kargoyu teslim aldı.

Kargo takip numarasında kargoyu takip ederken kargonun Konya transferde çok uzun süre kalması bizi işkillendirdi ve bundan sonra her gün en az üç defa kargonun müşteri hizmetlerini aradık. Bu kadar kötü bir hizmet olamaz.

Resmen başlarından savuşturmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Bilgilendirileceksiniz deyip asla bilgilendirme yapmayan bir firma. Konya transferi biz arayalım dedik ve numarasını istedik. Size veremeyiz dediler. Daha sonraki aramalarımızda kargonuza ulaşılamıyor dediler. Şikayet ediyorum. Tüketici haklarına da şikayet edeceğim Cumhuriyet Baş Savcılığı'na da.

Mesut 97 Okunma

Cevaplar

  • Aras Kargo Temsilcisi01 Nisan 2016

    Merhaba, Konu hususunda müşterimizden kargo bilgileri talep edilmiş olup, bilgi dönüşüne istinaden gerekli aksiyonlar alınacaktır. Saygılarımızla. www.araskargo.com.tr ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön