24 Aralık 2015

Aras Kargo Kargoyu Eve Getirmeden Getirdik Adres Yanlış!

Tarafıma gönderilen kargo adres yanlış şeklinde not düşülerek Etimesgut bayisinde beklemeye alınmış. Ancak ne göndericiye ne de alıcıya bir bildirim yapılmamış. Ayrıca iletişim merkezi arandığında adresin yanlış olmadığı tarafıma bildiriliyor ve teyit ediliyor. O zaman Etimesgut bayisindeki teslim görevlisi daha adres okumayı ya da iş ahlakının ne demek olduğunu öğrenmemişler.


Asılsız sözler söyleyerek kargoyu benim bayiden almamı bekliyorlar. Bu şekilde tasarruf sağlayacaklar sanırım. Önemli olan kargonun teslimatı da değil asılsız beyanlar ve geri dönüşlerin yapılmamasıdır. Konu ile adres yetersiz ifadesini yazan teslimatçı ve bayi hakkında Aras Kargo'nun ne gibi bir işlem yapacağını merak ediyorum.

Ahmet 27 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet28 Aralık 2015

    Bu kargoyu gidip bayiden teslim alamayacağım. Onlar getirene kadar bekleyeceğim. Tabi ki 1 hafta daha. Daha sonra tüm kayıtlarla beraber mahkemeye başvuracağım tazminat için. Kargonun içinde ne olduğunu bilmediklerinden çok rahatlar.

  • Ahmet28 Aralık 2015

    Evet dönüş yapıldı ilgili bayi hakkında araştırma yapılacağı söylendi. Dah sonra bana aras kargodan adreste bulunamadığım mesajı geldi. Daha önce adresim yanlış denirken şimdi ise adreste bulunamadığım söyleniyor. demek ki ben ilk saöylediğim de haklıyım yani bayinin yalan söylediği konusunda. Ayrıca evimdeki kapıda bulunan güvenliğe sordum ve kayıtlarına baktım. Adreste bulunamadığım tarihte aras kargodan herhangi bir teslimat aracı veya görevlisinin gelmediği ifade edilmiştir. Ve kameralarda da teslimat için gelindiğine dair bir kayıt yoktur. Bu durumda nasıl olur da ben adreste bulunmamış oluyorum. (gelmezlerse tabi bulamazlar) 24 saat bakıcı olduğu için adreste birine ulaşılır.

  • Aras Kargo Temsilcisi24 Aralık 2015

    Merhaba, konu hususunda ilgili birimlerimizde gerekli araştırmalar yapılmakta olup, müşterimize en kısa zamanda bilgi dönüşü yapılacaktır. Saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön