21 Ekim 2016 #6748867

Aras Kargo Kargonun Teslim Edilmemesi!

18/10/2016 tarihinde LCW'den yapmış olduğum alışverişe ait kargo sözde adresimizde bulunmadığımız söylenerek bugüne kadar teslim edilmemiştir. Kargo şirketinin Eskişehir İki Eylül şubesini aradığımızda kargonun yetiştirilemediği ertesi gün gönderileceği belirtilmiş olmasına rağmen gönderilmemiştir. Sonrasında tekrar yapılan görüşmede kargonun şubede olduğunu adreste bulunamadığı söylenerek yine gönderilmemiştir.


Bunun üzerine şikayet için yetkili bir kişi ile görüşmek istediğimiz belirttiğimde dönüş sağlanacağı söylenmiş fakat dönüş olmamıştır. Bursa Bölge'yi şikayet için aradığımda telefon numaramı alarak D.. Hanım tarafından aranacağımı belirttiler fakat yine tenezzül edip dönüş yapma zahmetinde bulunulmadı. Sözde kurumsal bir firma gibi gözüküp, kurumsallıktan bir haber ve her şeyin reklamlar da kaldığı bu firmadan şikayetçiyim.

Hakan 188 Okunma

Cevaplar

  • Aras Kargo Temsilcisi21 Ekim 2016

    Merhaba, gönderici firma kurumsal takibimizde olan kurumsal bir müşterimiz olup, şikayet gerekli aksiyonların alınması adına kurumsal müşteri temsilcimiz ile paylaşılmıştır. Müşterimize gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır. saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön