23 Aralık 2016

Aras Kargo ,Kargonun Hala Gelmemesi

Normal şartlarda 21/12/2016 tarihinde gelmesi gereken kargo 23/12/2016 tarihi olmasına rağmen hala gelmedi aramış olduğum şube zaten telefonlara cevap vermiyor.
İnternet sitesinden kargo takibi yaptığımda hala teslim edilmediği yazıyor, not olarak da '' toplumsal olaylardan dolayı teslim edilemedi'' yazıyor gönderdiğim yerde savaş mı var ki toplumsal olay yazıyor, internet sitesindeki canlı yardım butonu zaten çalışmıyor. Müşteri temsilcileri çözüm üretmiyor tek bildikleri şey merak etmeyin gelecek bugün 3. gün hala gelecek. Bir daha asla bu kargo ile çalışmam.

Faruk 180 Okunma

Cevaplar

  • Faruk23 Aralık 2016

    Bugün Aras Kargo şirketi hala ürün teslimatini yapmadılar internet takip ekranında adreste şahıs bulunamadi yazmışlar. Bugün gelecek diye evden dışarı çıkmadı kimse kulliyen yalan madem evde kimse bulamadin iddia ediyorsunuz iletişim numarasını bıraktım kaç defa neden aramadiniz ki zaten evde aksama kadar kargonun gelmesi beklendi bu kadar saçmalık olmaz ben bütün yasal haklarımi kullanacağım Tüketici Hakları mahkemeler hepsini kullanacağım ben yeterince mağdur oldum gerisini onlar düşünsün.

  • Aras Kargo Temsilcisi23 Aralık 2016

    Merhaba, gönderici firma kurumsal takibimizde olan kurumsal bir müşterimiz olup, şikayet gerekli aksiyonların alınması adına kurumsal müşteri temsilcimiz ile paylaşılmıştır. Müşterimize gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır. saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön