18 Mart 2013

Aras Kargo Kargomun Teslim Edilmemesi!

Gittigidiyor dan almış olduğum ürünüm 4 mart tarihinde kargoya verildiği bilgisi geldi ancak 19 martta hala tarafıma teslim edilmedi.İlgili kargo şubesini aradığımda kargoyu teslime gelindi ancak evde kimse olmadığı söylendi. Notun ise dış kapıya bırakıldığı söylendi. (böyle bir uygulama nerede yazıyor acaba yasal olarak?) Çalışan biri olduğum için akşam eve geliyorum ve böyle bir notla da karşılaşmadım.

Doğal olarak o not oradan uçmuş ya da çocuklar tarafından alınmış olabilir. Ve beni daha sonra kimse bilgilendirmedi. Telefonla aranmam gerekmiyor muydu. Kargonuz şubede gelin alın diye. Bugün yani 19 Martta bana şubeye gelin alın deniyor. Seçilen kuryeler yeterli bilgiye ve iletişime sahip değil.

Arzu 25 Okunma

Cevaplar

  • Arzu05 Haziran 2013

    Rexonanın koltuk altı ter kokusu için kullandığım ürününden son iki yıldır hiç memnun değilim.Önceleri acaba uzun kullanımdan mı diye düşünüp bir kaç ürünü atmak zorunda kaldım.Ama daha yeni almış olduğum üründe de aynı şikayete rastladım.Yani ter kokusunu artık bir hafta değil iki gün içinde alır oldum.Kısacası ürünlerini kalitesizleştirdiler.Artık bir daha da almayı düşünmüyorum.

  • Aras Kargo Temsilcisi19 Mart 2013

    merhaba, müşterimize irtibat bilgilerinden ulaşılamamış olup, e-posta yolu ile bilgilendirme sağlanmıştır. saygılarımızla. www.araskargo.com.tr ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön