09 Eylül 2013 #2002491

Aras Kargo Kargomun Nerede Olduğu Bilgisi Verilmiyor!

26.08.2013 tarihinde Aras Kargo ile kıymetli bir evrak gönderdim ve evrakımın karşı tarafa ulaşmadığını müşterimin beni aramasıyla öğrendim. 02 Eylül'de çalıştığım şube Aras Kargo Kimmer şubesini arayıp durumu bildirdim. Elimdeki 26.08.2013 tarih C33208 nolu ambar tesellüm fişi ve kargo çalışanı K** Ö** tarafından teslim alındığına dair isim ve imza olduğunu bildirdim. Buna göre kargomun şu an nerede olduğu ile ilgili bilgi verilmesini istedim.


Araştırma yapacaklarını ve bana geri dönüş yapacaklarını söylediler. Bana geri dönüş olmayınca bu defada Aras Kargo Tuzla Bölge müdürlüğünden S** Hanım ve A** hanımla görüştüm onlarda araştıracaklarını söylediler ve hala bana bir geri dönüş.

Senay 50 Okunma

Cevaplar

  • Senay09 Eylül 2013

    Yazılı bilgilendirmede sadece firmamı ziyaret edeceğiniz söylenmektedir ki bunu öncesinde ben talep etmiştim zaten Ben 1 haftadır kayıp kıymetli evrağımın akıbetini soruyorum ??? Evrağım kayıp mı ???

  • Aras Kargo Temsilcisi09 Eylül 2013

    Merhaba, Konu ilgili bölge müdürlüğümüzün ve tarafımızın bilgi ve takibinde olup, müşterimize yazılı ara bilgilendirme yapılmıştır. müşterimizin firmasına yerinde ziyaret gerçekleştirilecektir. bilgilerinize; Saygılarımızla, Aras Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü Tel: 444 25 52 www.araskargo.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön