23 Eylül 2016

Aras Kargo Kargomun Adresini Doğru Şekilde Yazıldığı Halde Yanlış Yere Gönderilmesi!

Alışveriş yaptığım bir siteden adres bilgilerimi doğru yazdığım halde 2 yıl önce ikametgah yaptığım eski adrese kargom gidiyor zaten aradığımda telefona bakan yok gitmeniz gerekiyor şubeye, gittiğimde anlatıyorum durumu dediği kelime gönderici yanlış yazmıştır cevabı bu gönderici nereden bilsin benim eski adresimi 3 sefer yaşadım bu sıkıntıyı kargonun üzerinde zaten doğru adresim var ancak bunlar neyin kafasında eski adresimi bulup oraya gönderiyorlar.


En son müşteri hizmetlerini aradım güncellettirdim sistemden adresimi demek istediğim şu siz niye yazılan adrese göndermiyorsunuz? not yazılsa bakılmayacak demek ki şubeye gidince çok biliyorlar ya gönderici yanlış yazmış işinizi doğru yapmanız hiç sıkıntı olmayacak İstanbul/Pendik/ Kaynarca Aras Kargo şubesi.

Kadir 58 Okunma

Cevaplar

  • Aras Kargo Temsilcisi23 Eylül 2016

    Merhaba, Konu hususunda gerekli araştırmalar yapılarak tespitler doğrultusunda aksiyon alınmıştır. Müşterimize Bilgilendirme yapılmış olup, yaşanan sıkıntı adına üzgün olduğumuzu sizin nezdinizde kendisine bir kez daha iletiriz. işbirliklerinin devamı temennisi ve saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön