22 Şubat
#11624702

Aras Kargo Kargomu Teslim Etmiyor!

Aras Kargo 20 şubat'ta teslim etmesi gereken kargomu 3 gündür teslimat merkezinde bekletiyor! Ne mesaj ne bildiri ne arama! Hiçbir şekilde iletişime geçmediler. Ben aramasam kargom geri dönecekti. Zaten asla tercih etmediğim bir kargo şirketiyken bir kez daha ne kadar vasat bir firma olduğunu kanıtlamıştır! Maalesef alışveriş yaptığım firma bu kargo şirketini kullanıyor! Yazıklar olsun Aras Kargo!

Ayşegül Ayşegül 185 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ayşegül23 Şubat

    Yalan yanlış bilgiler vermeyin! Hiçbir şekilde dönüş yapılmadı, bilgi alınmadı benden. Bugün kendim gidip kargomu teslim aldım. Sanitim şikayetim ulaşmış ki kargo dağıtım elemanı bu kargoyu 3 gün önce adrese ben getirsim aradım ulaşamadım dedi. Kesinlikle aranmadım, hatanızın arkasında bile durmuyorsunuz.

  • Aras Kargo Temsilcisi22 Şubat

    Merhaba, Konu hususunda müşterimizden kargo bilgileri talep edilmiş olup bilgi dönüşüne istinaden gerekli aksiyonlar alınacaktır. Saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

  • Aras Kargo Temsilcisi22 Şubat

    Değerli müşterimiz iletmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli aksiyonların alınması için çalışmalarımızı başlatmış bulunmaktayız. En kısa süre içerisinde tarafınıza bilgi dönüşü yapılacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler