Aras Kargo Kargomu Teslim Etmediler

Kübra Kübra30 Mart 18:49

24 Mart Instagram'dan kapıda ödemeli sipariş ettiğim ürünlerimin 27 martta varış şubesine teslim edilmesine rağmen kargom elime ulaşmadı. Ürünümü almış olduğum yer beni arayıp yarın 12.00'ye kadar kargonuzu almanız lazım dediler. Dediklerine göre Eve gelmişler fakat beni bulamamışlar. Bu Covid-19 hastalığında hepimiz biliyoruz ki herkes evde. Ayırca ben sitede oturuyorum yani kargo geldiğinde haber verilmemesi gibi bir durum söz konusu değil. Üstelik ne beni aradılar sizi bulamıyoruz diye bunu da geçtim şubeden de aranıp kargonuz şube de diye bir bilgi verilmedi. 

Uzun süre kargom hakkında bilgi alamayınca ben de ürünlerimi aldığım butiği aradım kendileri şubeyi arayınca yarın iade edileceği bilgisi verilmiş. Yani bu durumda kimseye hiçbir bilgi verilmemiş. Bu hastalıkta markete bile gitmezken Aras Kargo'nun İstanbul Sancaktepe Yenidoğan Şubesindeki çalışanlarının üşengeçlikleri ve sorumsuzlukları yüzünden dışarı çıkıp risk almak zorunda değilim. Ayrıca bu başıma gelen birinci Aras Kargo  ile hep aynı şeyi yaşıyorum. Ve artık yetti normal de olsa onların hatası olmasına rağmen gider şubeden alırdım fakat bu Corona virüsünden dolayı bu hatalarını bu sefer göz ardı edemem. Ve benim bilgim olmadan beklediğim kargo iade edilirse daha büyük sorumsuzluk.Kargomun bana ulaştırılmasını istiyorum.!

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Kübra 02 Nisan 10:37

2 gündür Orhanlı transfer merkezinde. Bu kargoyla anlaşmalı olan hiçbir yerle net alakam olmayacaktır. BİMER CİMER e hepsine şikayette bulunacağım. Arad kargo şikayetleri dikkate alana kadar. Duyarsız Firma!

profile-icon Kübra 01 Nisan 11:33

Kargom hala elime ulaşmadı. Bu firmaya mecbur kalmadığım sürece bir daha asla kullanmam. Aşırı kötü ve duyarsız bir firmasınız. Şikayetlerinizi dikkate bile almıyorsunuz.!

profile-icon Kübra 30 Mart 18:57

Gönderi kodu : 397394122616

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler