11 Eylül 2013 #2005060

Aras Kargo Kargomu Teslim Etmedi!

3534650932743 numaralı kargom evde bulunduğum halde , kargo yetkililerince evde bulunamadığıma dair mesaj gönderilmiştir. Tekrar ulaştırılmak yerine mesaj üstüne mesaj atarak evde bulamadıklarını bildirdiler.


Telefonla yaptığım görüşmede eve gelmediklerini ısrarla belirttiğim halde; gerilen konuşma sonucu tehdide varan laflarla tarafıma hitap edilerek kargom Nazilli- Aydın şubesi tarafından geri gönderildi.


Aras Kargo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçip temsilci M** hanıma durumu detaylarla bildirmeme rağmen; herhangi bir sonuca ulaşamadım. Geri dönüş bile yapılmadı, yediğimiz tehditlerde yanlarına kar kaldı.

Ergün 36 Okunma

Cevaplar

  • Ergün12 Eylül 2013

    Firma kurumsal olarak gerçekten cidiyetle çalışmaktadır.Konu ile ilgili müşteri temsilcileri ve kurumsal yetkililer özen göstermekte.Fakat firmanın Aydın/Nazilli personeli inatla aynı tutumuna devam etmektedir.Kurumsal bazda olan tutumun otokontrolünün teslimat kısımları olmadıgı aşikardır.Kargom firma tarafından geri teslim edilmek üzere tekrar yollanmasına ragmen teslim işleminden sorumlu arkadaşlar ilk defa teslime gelmişler ve saat 18,25 de getirdiklerine dair not bırakmışlardır.Ürünün geldiğinden geri getirileceğinden haberim olmamasına rağmen gece gündüz evde bulunacakmışım gibi birde laf söylüyorlar garip doğrusu.

  • Aras Kargo Temsilcisi11 Eylül 2013

    Merhaba; Müşterimiz ile görüşülmüş olup, konu birimlerimiz ile paylaşılmıştır.Sonuç hakkında müşterimize bilgi verilecektir. Saygılarımızla ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ www.araskargo.com.tr 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön