26 Ocak 2016

Aras Kargo Kargomu Kaybettiler

06 Ocak 2016 da hediye etmek için internet üzerinden aldığım birkaç parça ürün 6 Ocak 2016 tarihinde kargoya verilmiş. 07 Ocak 2016 tarihinde şehrime gelmiş. Yine 07 Ocak da adres yetersiz olarak kargom şubeye gitmiş. (?) Sonra bana herhangi bir bildirimde bulunulmadan 08 Ocak'da kargom tekrar bana gelmiş. (?) Adres kendini anlaşılır yaptığından dolayı; bilgi almadan ertesi gün, bir şekilde bulunabilen bir adres olmuş demek ki. Ama sanırım naz yapıp, almamışım. (?)
Bu sefer 09 Ocak tarihinde gelmişler tatil olduğu için teslimat yapamamışlar. (?)
Ve taki 21 Ocak 2016 tarihine kadar aramalarda bulunmuşum. Şube telefonumu açmamış. Yaklaşık bir hafta oyaladıktan sonra kargo kayıp!
Kargomu kaybettiniz!

Cuneyt 57 Okunma

Cevaplar

  • Cuneyt16 Şubat 2016

    Yaklaşık bir buçuk ay önce şubeye gelen kargo ilk binbir telefon görüşmesinden sonra kaybolduğu meydana çıktı. Şimdi yaklaşık bir aydır aramalarımda en yakın sürede tarafıma dönüş yapacağını söylüyorlar. En yakın ne demek 30 yıl sürer mi diyorum. Sadece en yakın diyebiliyorum diyorlar. Haliyle ben cepteyim. Şimdi başka kargolarda mı sıra? Ararsın açmazlar. Derdini anlatırsın dinlemezler. Müşteri hizmetleri koymuşlar. Milletin gazını alıp, bırakıyorlar. Üstüne yattıysanız bildirin de ona göre işlem yapalım.

  • Cuneyt11 Şubat 2016

    Firma yetkilileri sadece bilgilendirme yaparak, yaklaşık 20 gün geçmesine rağmen bir kere arayıp, sormadılar. Aradığımda ise sadece en yakın zamanda denilmektedir. Bunun üzerine bu süre 30 yılda sürer mi? Sorusunu sorduğumda ısrarla en kısa süre diyor. Sanırım. Kargonun üstüne yatacaksınız. Benim bu olaydan anladığım budur.

  • Aras Kargo Temsilcisi26 Ocak 2016

    Merhaba, gönderici firma kurumsal takibimizde olan kurumsal bir müşterimiz olup, şikayet gerekli aksiyonların alınması adına kurumsal müşteri temsilcimiz ile paylaşılmıştır. Müşterimize gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır. saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön