03 Ağustos 2017
Yorum Yap
#9045413

Aras Kargo Kargomu Getirmediği Halde Getirdik Ama Müşteri Kabul Etmedi Diyor!

Cuma günü verdiğim sipariş cumartesi sabah şubelerine ulaştı. Pazartesi günü ise tüm gün evdeydim ne gelen vardı ne giden. Gece siteden kargonun son durumunu göster dediğimde müşterinin kabul etmemesi nedeniyle teslim edilmemiştir yazıyordu. Bak sen şu işe kargoyu bekliyorum ben cumadan beri gelmişler bir de ben teslim almamışım. Hemen müşteri temsilcini aradım şikayet kaydı açtılar aracın gelip gelmediğine bakacağız GPS 'den dediler, ses soluk yok, salı günüde gelmedi, çarşambada gelmedi ve dün aradım yeniden teslimat için bilgi yolluyoruz bugün (perşembe) için getirecekler dedi. Esenyalı şubesi de mesaj göndermiş arayıp bilgi alabilirsiniz diye ancak arıyorum çalmıyor bile telefon. Ayrı bir numara yollamışlar, kuryemiz adresinizde size ulaşamamıştır diye kuryenin numarasını yollamışlar. Aradığımda böyle bir kayıtlı numara yoktur diyor ve sonuç olarak bugün kargoyu iade yollamış şube. .

Yasin 294 Okunma

Cevaplar

  • Yasin04 Ağustos 2017

    Komiksiniz ya siz bir de kurumsal mısınız yani kargoyu şubeniz geri yollamış gönderici firmaya bir de teslim edildi ben teslim almışım gibi yazmışsınız. Satın aldığım sitede siparişiniz size ulaşmıştır siparişinizi puanlayın diye mesaj atmış. Madem bu kargoyu ben almış gözüküyorum oraya adımı yazmışsınız çünkü imzamda vardır değil mi teslim aldığıma dair? Kimseye tavsiye etmiyorum sizi ne zaman siparişimi siz teslim edecek olsanız problem oluyor.

  • Aras Kargo Temsilcisi03 Ağustos 2017

    Merhaba, gönderici firma kurumsal takibimizde olan kurumsal bir müşterimiz olup, şikayet gerekli aksiyonların alınması adına kurumsal müşteri temsilcimiz ile paylaşılmıştır. Müşterimize gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır. saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler