16 Mart
#11724831

Aras Kargo Kargomu Eve Getirmiyor!

9103035818118 Kodlu kargom 15.03.2019 tarihinde Muğla Yatağan şubesine ulaştı. Ancak çalışanlarının özel durumundan ötürü gönderemeyeceklerini söylediler. Ertesi gün gönderilmesini istediğinde gönderemeyeceklerini şubeden almazsam geri göndereceklerini söylediler. Bugün kargo takibinden baktığımda yanlış adres ve alıcı kargoyu almadı diye gerekçelendirmişmiş. Birçok kez bu durumu yaşadım araç Kavaklıdere'ye gitti araç bozuldu denilerek. Daha vasıflı İşini iyi yapan insanlar getirilsin Yatağan şubesine.

Duygu Duygu 430 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Aras Kargo Temsilcisi18 Mart

    Merhaba, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirime istinaden, irtibat bilgilerinden kendisine arama gerçekleştirdiğimizi ancak ulaşamadığımızı iletir, alternatif bir GSM numarası iletmesi halinde yeniden bağlantı kurmaya çalışacağımızı bildiririz. Bununla birlikte, müşterimize sms yolu ile bilgilendirme yapılmış olduğunu bilmenizi isteriz. Saygılarımızla ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

  • Aras Kargo Temsilcisi16 Mart

    Değerli müşterimiz iletmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli aksiyonların alınması için çalışmalarımızı başlatmış bulunmaktayız. En kısa süre içerisinde tarafınıza bilgi dönüşü yapılacaktır.

Ziyaretçi Yorumları