20 Ocak 2015

Aras Kargo Kargomu Başkasına Teslim Ettiler

Eşim adına 5301274445268 No.lu gönderi kodu ile Antakya Asi şubesine kargo geldi. Şube kargoyu sistemde kayıtlı eski adresime götürüp, lojman nizamiyesine bırakıp gitmiş, 2 gün sonra şubeyi arayarak kargonun nizamiyeye bırakıldığını öğrendik. Şube yetkilisi Ö**(Ö***) beyle yaptığımız görüşmede kargoyu gidip bıraktıkları yerden almalarını ve bize teslim etmelerini söyledik.


Bir çalışana yakışmayacak ukala bir yaklaşım sergilendi, konuyu Adana bölgeye bildirmemiz de yeterli olmadı. 80 daireli lojmanda kapı kapı gezerek sonunda kargoya ulaştık. Aras Kargo yönetiminden Antakya Asi şube çalışanlarını tekrar bir eğitimden geçirmelerini rica ediyorum. Zira Firmanızın adını kirletmeye devam edecekler.

Ender 135 Okunma

Cevaplar

  • Ender24 Şubat 2015

    Aradan tam 33 gün geçti, hala sonuç hakkında bana bilgi vermenizi bekliyorum. Şubeniz bana ait kargoyu hem de imza dahi attırmadan 3. bir şahsa teslim etmiştir. Konuyu şikayet ettiğimde ise, apar topar ertesi gün gidip 3. şahsa kargoyu teslim ettiğine dair imza attırılmıştır. Müşterinin kargosunu 3. şahsa teslim etmek kanunen suçtur. Sorumlular hakkında yönetim olarak ne tür bir işlem yaptınız inanın çok merak ediyorum.

  • Aras Kargo Temsilcisi20 Ocak 2015

    Merhaba; Konu tarafımıza da yansımış olup, ilgili birimlerimiz ile paylaşılmıştır. Gerekli incelemeler yapılarak sonuç hakkında müşterimize bilgi verilecektir. Saygılarımızla ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ www.araskargo.com.tr 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön