11 Şubat 2014 #2287212

Aras Kargo Kargom Zamanında Teslim Edilmedi!

06.02.2014 tarihinde Kütahya'dan yola çıkan 4118345953017 takip numaralı kargo, söz verilmesine rağmen zamanında teslim edilmemiştir. Cumartesi günü Adana'ya geldiği halde 100 km uzaklıktaki burada bulunan şubeye yarım gün çalışma sebebi ile getirilmeyip depoya çekildiği ve pazartesi teslim edileceği şube tarafından söylendi.


Bugün aradığımda ise malzeme büyük olduğu için araca sığdıramadık o yüzden yarın getireceğiz şeklinde bir cevap aldım.


Aras Kargo Müşteri hizmetlerine durumun aciliyetini bildirdim, sağ olsunlar yaklaşık bir saat sonra geri dönüş yapıp bugün teslim edileceğini söylediler. Fakat ya buradaki şube genel müdürlüğü ciddiye almadı ya da müşteri hizmetleri beni oyalamak için bunu söyledi.

Yavuz 33 Okunma

Cevaplar

  • Yavuz11 Şubat 2014

    Web sitenizin "Bize Ulaşın" bölümünden size ulaşmamın hiç bir şey ifade etmeyeceğini biliyorum çünkü şubeye hiç bir yaptırımınızın olmadığını gördüm. Genel müdürlük tarafından 2 kere uyarılmasına rağmen, kendi bildiğini okuyan bir şube ile çalışmak zorunda kaldığım için üzgünüm gerçekten. Gelen kargo içeriği hayati önem taşımıyor evet ama yapılan işteki ciddiyetsizlik, verilen sözlerin tutulmaması gerçekten sinir bozucu. Ben sadece durumun bilinmesi açısından bu şikayeti yazdım. Sonuçta bunun dönüşü yok, kargo geç teslim edildi. Hatta bugün saat 16:00 civarı teslim edildi. Bundan sonraki gönderilerimde şirketinizi kullanmamaya özen göstereceğim. Çünkü bu şube ile bir daha muhattap olmak istemiyorum. İyi günler dilerim.

  • Aras Kargo Temsilcisi11 Şubat 2014

    Merhaba; Konu tarafımıza da yansımış olup, müşterimize çözüm ekibimizce bilgilendirme yapılmıştır. Bundan sonra firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.araskargo.com internet sitemizde yer alan “Bize Ulaşın” linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ www.araskargo.com.tr 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön