Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Aras Kargo Kargom Yine İade Edildi: İkinci Kez Aynı Sorun!

Pınar
29 Nisan 19:34
88

Van Yüzüncü Yıl Kargosu, herhangi bir talimat vermediğim halde siparişimin şubeden alınması gerektiği yazılmış. Ben şubeden alınmalı şeklinde bir talimat vermedim. Diğer kargom ise beni hiç aramadan tekrar iade edilmiş ve bu sorunla ikinci kez karşılaşıyorum.

Yeter artık! Kargocuyu tanıyorum, t. İsimli kişi zaten okunduğunda anlaşılır, aradım ancak ulaşılamadı. Kesinlikle yalan beyan ifade kullanmaktadır. Katiyen aranmadım. 

Sadece SMS geldi, 'Kargonuz dağıtımda' dışında bir arama olmadı ama kargocu aradım demektedir. Rica ediyorum, ikinci kez bu sorunla karşılaştım ve tüm çevreme durumu ilettim. Aras Yüzüncü Yıl herhangi bir siparişte tercih edilmemesi için. Umarım bu şikayetim dikkate alınır çünkü aynı kargocu tarafından ikinci defa aynı sorunla karşılaşıyorum.

İlk sefer 'Neyse' dedim ama ikinci kez kabul edilebilir değil çünkü 'aradım' deyip yalan söylemektedir. Rica ediyorum, bir yaptırım uygulansın. Çünkü tekrar kargom iade edildi. İşini sevmiyorsan çık demek istemiyorum ama lütfen 'aradım' demeyin. Rica ediyorum, sorun çözülsün lütfen.

29 Nisan 19:34 (Şikayetten 1 dakika sonra)

Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşadığınız sorun için üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Talebiniz ilgili birimlerimiz ile paylaşılmış olup, müşteri temsilcimiz en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlayacaktır. Sevgilerimizle, Aras Kargo

Pınar
29 Nisan 21:26

Bekliyorum ben ve kargo taşıyan arkadaşı şikayet etmek istiyorum çünkü ikidir aynı kargocu tarafından B…t isimli aynı sorunu yaşamakatayız. Kargo firmasındaki arkadaşlar tabii ki mesai arkadaşını savunup beni haksız çıkardılar yalan söylüyorum muamelesi gördüm ve bu şikayetimi çevreme ilettim Aras yüzüncü yıl spiarişlerde kargo firması olarak seçilmemesi için.

30 Nisan 10:28

Değerli Müşterimiz ; Paylaşmış olduğunuz geri bildiriminize ilişkin tarafınızla telefon numaranız üzerinden iletişime geçilmiş olup çözüme yönelik işlemler hakkında bilgilendirme yapılmıştır.Bizlere her türlü konuda , diğer çözüm kanallarımız olan 444 2552 Müşteri Hizmetleri aracılığı ile ya da www.araskargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak da ulaşabilirsiniz. Sevgilerimizle, Aras Kargo

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Aras Kargo İade Şikayetleri

Aras Kargo Kargom İade Edildi

Zeynep
22 Nisan 15:15
156

Aras Kargo İade Kargom Teslim Edilmedi.

Barış
01 Mart 15:07
343

Aras Kargo Kargomu İade Etti

Sinem
29 Şubat 18:49
393
5
Çözüldü

Aras Kargo Güngören'den Silivri'ye Kargo Sorunu

Emrah
20 Kasım 2023 18:42
136
Aras Kargo Güngören'den Silivri'ye Kargo Sorunu
Tüm Aras Kargo İade Şikayetlerini Gör
Benzer Şikayet Yaz