14 Eylül 2017

Aras Kargo Kargom Yerine Ulaşmadı Bari Bir Haber Verseydiniz

Aras Kargo İzmir Hasan Tahsin Şubesi'nden Mersin'e göndermiş olduğum kargom alıcıya ulaşmadığı için (alıcı Mersin Erdemli Şubesi'yle telefonla görüşüp il dışında olduğunu birkaç gün içinde şubeye gelip teslim alacağını ifade ettiği halde) İzmir Hasan Tahsin şubesine geri gönderilmiş ve yaklaşık bir aydan fazla bir süredir beklediği halde tarafıma bilgi verilmemiştir.


14/09/2017 tarihinde Hasan Tahsin Şubesi'yle yaptığım görüşmede kargonun tarafıma neden iade edilmediğini sorduğumda; şubeye gitmem gerektiği ve ödemiş olduğum kargo parasının yarısı kadar bir ücret ödemem gerektiği tarafıma söylendi. Soruyorum şimdi: tarafıma ait kargom teslim edilmediği halde şubenize kadar gelip halledemediğiniz (isteseydin iz ya da biraz itinalı olsaydınız) bu iş için ödemiş olduğum 25 TL'nin yanması bir yana kendime ait eşyamı tekrar geri alabilmem için yarı ücret ödememi istemeniz ne kadar doğru?

Suat 876 Okunma

Cevaplar

  • Aras Kargo Temsilcisi14 Eylül 2017

    Merhaba, konu hususunda ilgili birimlerimizde gerekli araştırmalar yapılmakta olup, müşterimize en kısa zamanda bilgi dönüşü yapılacaktır. Saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön