12 Temmuz 2016

Aras Kargo Kargom Teslim Alınmıyor.

Aras Kargo ile sözleşmesi olan kurumsal bir firmada, firmam adına gönderisi yapılacak olan koliler ciddiyetsiz Aras Kargo personeli tarafından teslim alınmıyor. Sebebi ise Aras Kargo çalışanının danışmada duran ve içinde kağıt olan 4 koliyi asansörle 1 kat aşağı taşımayı kabul etmemesi ve buna mecbur olmadığını iddia etmesi. Üstelik adı Aras Kargo Tuzla Tepeören şubesi personeli "kutuları neden aşağı taşımadın? " diye hesap soruyor.

Çalışan personel taşıma hizmeti yaptığının farkında değil, hizmet veren olduğunun, hizmet alana nasıl davranması gerektiğinin farkında değil. Keşke kargo firmalarımız kargoyu nasıl daha ucuza taşıyacaklarına olduğu kadar, nasıl kaliteli hizmet vereceklerine de kafa yorsalar. Aras Kargo çalışanından ve şikayetimi çağrı merkezine iletmeme rağmen, kargomun teslim alınmaması sebebiyle Aras Kargo'dan şikayetçiyim.

Soner 85 Okunma

Cevaplar

  • Soner13 Temmuz 2016

    11.07.2016 Pazartesi günü şikayetimi 444 25 52 numaralı çağrı merkezinden, 12.07.2016 Salı günü de Sikayetvar.com üzerinden Aras Kargo'ya iletmeme rağmen şu ana kadar ne bir geri dönüş yapıldı, ne de kargo teslim alındı.

  • Aras Kargo Temsilcisi12 Temmuz 2016

    Merhaba, konu hususunda ilgili birimlerimizde gerekli araştırmalar yapılmakta olup, müşterimize en kısa zamanda bilgi dönüşü yapılacaktır. Saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön