24 Ocak 2014 #2253901

Aras Kargo Kargom Şehrimde ki Tüm Şubeleri Geziyor!

İstanbul'dan sağlıkla ilgili önemli bir cihaz Aras Kargo 4059011055202 no ile gönderildi. Bana ürün teslim eden ve en yakın şube Dışkapı Ankara şubesi iken Çıkrıkçılar şubesinden bir şahıs beni arayarak yanlışlıkla kargonuz bize gelmiş gelin alın dedi. Ben de kargo adresinin ne yazdığını sordum. Tamamen adresim doğru yazılmış ancak Aras Kargo'nun kendi hatası nedeniyle alakasız bir şubeye gönderilmişti.


O ürünü mutlaka bugün almam gerekiyor dedim. O zaman bölge müdürlüğünü arayın dediler. Hemen aradım ve araç çıkartılarak kargomun gün içinde teslim edileceği bilgisini aldım. Ancak 3 kez arama rağmen ürün bana ulaştırılmadı ve mağdur oldum. Sorumlu kişinin cezalandırılmasını istiyorum.

Ahmet 35 Okunma

Cevaplar

  • Aras Kargo Temsilcisi25 Ocak 2014

    Merhaba, İlgili kargonun 24.01.2014 tarihinde teslimatı gerçekleştirilmiş olup, teslimat sürecinde yaşanan gecikme ve tarafınıza bilgi aktarımında yaşanan sıkıntıdan dolayı müşterimizden birde sizin nezdinizde özür dileriz. Tekrarının yaşanmaması adına ilgili birimlerimize gerekli bilgilendirme ve uyarılar sağlanmıştır. Saygılarımızla. www.araskargo.com.tr ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön