13 Ocak 2016

Aras Kargo Kargom Kayıp

10 Ocak 2015 tarihinde kargo firmaları çalışmamasına rağmen, Aras Kargo'dan bir kargo görevlisi geldi ve kargomu teslim etti. Kendisine niçin çalıştığını sorduğumda bugün mesai yapıyoruz şeklinde cevap verdi. Ben de gönderilecek bir kargom olduğu için kendisine teslim ettim. Emaneten alayım dedi. Bana ambar tesellüm fişi vermedi. Tanıdık arkadaş. GittiGidiyor iadesiydi ve üzerinde satış kodu mevcuttu. Dün ve bugün baktım iade kargo bilgileri halen GittiGidiyor da sisteme girilmemiş. Şube telefonlara cevap vermediği için kalktım Türkkonut şubesine gittim. Sadece 1 kişi vardı ve bana gün içinde bilgi verileceğini söyledi. Halen bir bilgi alamadım. Ürün satıcının eline de ulaşmamış. Yani kayıp.

Emrah 66 Okunma

Cevaplar

  • Emrah13 Ocak 2016

    Şikayetime ek olarak, eda ve Gamze isimli çağrı merkezi çalışanlarının bana hiç yardımcı olmadıklarını, şubeyi aramaya dahi tenezzül etmediklerini, kendilerine şubenin her üç telefon numarasını da aramama rağmen ulaşamadığımı belirtmeme rağmen, biz şubeyi arayamayız, şubeyi bir süre sonra tekrar arayın diyerek beni başlarından savdıklarını belirtmek istiyorum. Ayrıca ben kurumsal müşteri değilim. Yukarıda verilmiş olan cevap, adet yerini bulsun diye verilmiş standart bir cevaptır.

  • Aras Kargo Temsilcisi13 Ocak 2016

    Merhaba, gönderici firma kurumsal takibimizde olan kurumsal bir müşterimiz olup, şikayet gerekli aksiyonların alınması adına kurumsal müşteri temsilcimiz ile paylaşılmıştır. Müşterimize gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır. saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön