26 Ekim 2016 #6783754

Aras Kargo Kargom Kayıp!

20.10.2016 tarihinde 6255479044137 takip numaralı kargomu bulunduğum yerdeki Aras Kargo şubesinden gönderdim. Mesafe çok kısa ve kargom iletilmedi. Müşteri hizmetleri, internet canlı destek, Facebook ve bulunduğum şubeye şikayette bulundum ancak bir sonuç alamıyorum. Kimseden haber yok. Kargom kayıp. Aldığım ürün firmaya iade edilmediği içinde paramı geri vermiyorlar. Lütfen bu duruma bir çözüm bulun. Ya kargomu firmaya teslim edin ya da firmayla görüşün firma paramı iade etsin. Siz aranızda halledin bu meseleyi.

Emre 206 Okunma

Cevaplar

  • Emre27 Ekim 2016

    NovaBazar (Seltim Dış Ticaret aş.) teşekkür ederim. Gerçekten anlayışlı bir firma. Paramı iade ettiler. Aras Kargoya da beni bu kadar uğraştırdığı için teşekkür edemeyeceğim. Beni çok yordu. Hatta başka bir kusur Aras Kargo kargomu evime getirmiyor. Defalarca şikayet etmeme rağmen. Şubeye gidiyorsun dağıtımda diyorlar. Kargom şubeye gelse bile 18:00-18:30 gibi gidip kendim alabiliyorum ancak. Aras Kargonun güzel yanları İnternet Canlı Destek, müşteri Hizmetleri çok iyi. Kargoyu şubelere çok hızlı iletiyor. Arada kayıp etse de benim durumumda olduğu gibi.

  • Emre27 Ekim 2016

    Dün Aras Kargo Müşteri Hizmetlerinden aradılar yetişemedim. İnternet canlı destekten konuştum. Beni niye aradılar diye. Belirtilmemiş dediler. Hâla bekliyorum. Ne zamana kadar bekleyeceğim?

  • Aras Kargo Temsilcisi26 Ekim 2016

    Merhaba, gönderici firma kurumsal takibimizde olan kurumsal bir müşterimiz olup, şikayet gerekli aksiyonların alınması adına kurumsal müşteri temsilcimiz ile paylaşılmıştır. Müşterimize gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır. saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön