05 Nisan 2013 #1726927

Aras Kargo Kargom Kayboldu!

29 Mart 2013 tarihinde Aras Kargo Hadimköy şubesinden Kadıköy'e kargo gönderdim. Tam bir hafta olmasına rağmen kargom teslim edilmedi. Hadimköy şubesi ilk başta kargomun teslim edildiğini söyledi kimin teslim aldığını sorduğumda cevap veremedi ve neticede kargomun kaybolduğu anlaşıldı. İşin ilginç yanı Aras kargo şubesinin hiç bir şey olmamış gibi ukala bir tavır içinde biz sizi bir hafta on gün sonra bir şey çıkarsa biz sizi ararız aynen bu şekilde bir açıklama yapması, başta müşteri hizmetleri,bölge müdürlüğü,genel müdürlüğün ne şube şikayetimi ne kargomun kaybolmasını dikkate almaması herkesin olayı bir başkasına yönlendirmeye çalışması ARAS kargodaki kalite olayını açıkça belirtiyor.

Hüseyin 207 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin09 Nisan 2013

    bu gün 9 nisan firma en kısa zamanda diyor ama 5 gün oldu hiç bir gelişme yok üstelik telefonlarıma bile cevap verilmiyor. Hangi yetkiliyi arasam yerinde yok biz sizi ararız cevabını alıyorum. Aras kargonun en kısa zaman anlayışına hayran kaldım.

  • Aras Kargo Temsilcisi05 Nisan 2013

    merhaba, konu tarafımıza da yansımış olup, müşterimize konunun araştırıldığına ve en kısa zamanda tarafına bilgi verileceğine dair bilgilendirme sağlanmıştır. saygılarımızla. www.araskargo.com.tr ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön