Aras Kargo ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Aras Kargo Kargom Kapıma Kadar Gelmiyor!

196görüntüleme
Tuğçe
Tuğçe 28 Kasım 2020 16:15

Kargolarımızı sürekli kargo kuryelerinin yanına giderek alıyoruz. Kesinlikle kapıya teslim yapılmıyor. Bu şikayetimizi dile getirdiğimiz de pandemiden dolayı apartmanlara girmiyoruz diyorlar ama hiçbir şekilde maske kurallarına uyulmuyor. Apartman dezenfekte edilip yıkanılıyor ve apartman içi bomboş. Resmen Kendi ayaklarına gidip kargo teslimi almamızı bekliyorlar. Daha az önce kargomu almak için beşinci kattan inip kuryenin yanına gittim ve kurye araba içinde maskesini indirmiş sigara içiyordu. Kendi kargomu aldım eşiminde kargosunu sorunca yok denildi bana. Tekrar eve çıkıp eşimimle konuştum ve kargosunun gelmediğini söyledim ama eşim kargo şirketiyle konuşmuş ve kargosunun kuryede olduğunu söyledi. Kuryeyi aradığımızda eşime hasta olursam sizden şikayetçi olacağım dedi. Böyle bir hizmeti sadece Artvin Aras Kargo kuryeleri yapıyor sanırım. Çünkü İstanbul'da da Bursa'da Aras kuryeden pandemi sürecinde kargolarımızı kapımıza kadar aldık. Yeri geliyor evden çıkamayacağımız anlar oluyor. Çocuklu hamile komşumun bile rica etmesine rağmen beşinci kattan ayaklarına kadar gelmesini istediler. Virüsü bahane edip bu şekilde hizmet kalitenizi düşürür. Bu şekilde devam ederse Artvin Aras Kargo'yu gerekirse Ulaştırma Bakanlığına kadar şikayet edeceğiz.

Aras Kargo Logo
Aras Kargo30 Kasım 2020 12:16

Merhaba, Öncelikle yaşadığınız sorun için üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Talebinizi değerlendirmeye aldık. En kısa süre içinde konuyu detaylı inceleyerek size bilgi vereceğiz. Sevgilerimizle, Aras Kargo www.araskargo.com.tr 444 25 52

Tuğçe
Tuğçe06 Aralık 2020 23:58

Üzgün olduğunuzu belirtmeniz hala bir çözüm ürettiğiniz anlamına gelmiyor maalesef. Bakın bu durumu farklı yerlere şikayet etmek zorunda kalacağız. Artvin'deki şubeniz kapımıza kadar kargolarımızı getirmiyor! Her seferinde 5 kat aşağıya inip kargo teslim almaktan bıktık. Sadece ben değil apartmanımızdaki herkes böyle. Karşı dairemdeki komşum hamile ve bir buçuk yaşında çocuğu var. Bu kadını bile her seferinde 5 kat aşağıya indiriyorlar. Rica etmemize rağmen bu böyle. Pandemi sürecine girdiğimizden beri bu uygulamayı yapıyorlar. Başka illerde böyle bir uygulama yok. Valilikten aparmanlara girilmesinin yasak olduğunu söylüyorlar ama bir yazı veya bir bilgilendirme yok. Neredeyse bir yıl olacak bu şekilde saçma bir uygulama var ve biz bu uygulamaya şu zamana kadar göstermiş olduğunuz hizmete saygımızdan ses çıkarmadık. Ta ki kuryeleriniz bizimle dalga geçer gibi ayaklarına çağırıp umursamaz davranıp saygı kurallarını çiğneyene dek. Eğer Artvin şubenizde böyle resmi kurumlarca bir uygulama var ise lütfen bizi de bilgilendirin!

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler