Toplam çözüm sayısı
..
Aras Kargo ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Mustafa'nın şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 1

Aras Kargo Kargom Eve Gelmeden Şubeye Gitti.

679görüntüleme
Mustafa
Mustafa 22 Ocak 12:39
Aras Kargo Kargom Eve Gelmeden Şubeye Gitti.
Aras Kargo Kargom Eve Gelmeden Şubeye Gitti.
Aras Kargo Kargom Eve Gelmeden Şubeye Gitti.

1658*******49 takip numaralı kargom tahmini teslimat 22.01.2021 olarak belirtildi. 21.01.2021 tarihinde saat 16.24 de takip numarası ile kontrol ettiğimde dağıtımda olarak görüntüledim ve aradığımda tahminen yarın adresinize ulaşır denildi. Gün içinde bekledik gelmedi ve 22.01.2021 cuma günü sabahı kontrol ettiğimde alıcı şubeden alacak diye kaydedilmiş. Eve ® kargocu vs kimse gelmedi muhtemelen yetiştiremediler gelip bulamamış gibi şubeye götürdüler eve gelip ulaşamayan kargocu ya telefonla arar geldik adreste ulaşamıyoruz diye veya en azından bir bilgi mesajı gelir adreste bulunmadığınızdan şubeye gönderildi diye. Ama eve gelen kurye vs yok mesaj yok arayıp bilgilendirme vs yok bu kargo nerede kaldı diye takiple kontrol ettiğimde görüyorum. Şubeye geri gittigini. Müşteri temsilcisini arıyorum gelip geri gitmiştir diyor geldiğine dair bir kanıt var mı ya adresi bulamadı ya da i yoğundu günü kapattı. Şubeye götürdü. Ayrıca irtibat için Hasköy şubesini arıyorum telefonu açıyorlar sesler geliyor. Çalışıyorlar cevap vermiyorlar. Genel merkeze bağlanıyorum şubeyle görüşün diyor şubeyi kendi telefonunuzdan arayın. Görün diyorum telefona cevap veren yok açıp kenarı bırakıyorlar telefonu. Bizim yapabileceğimiz bir şey yok diyorlar.

Bu sebeple mağdur durumdayım. Aras Kargo dan şikayetçiyim.

Aras Kargo Logo
Aras Kargo22 Ocak 12:55

Merhaba, Öncelikle yaşadığınız sorun için üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Talebinizi değerlendirmeye aldık. En kısa süre içinde konuyu detaylı inceleyerek size bilgi vereceğiz. Sevgilerimizle, Aras Kargo www.araskargo.com.tr 444 25 52

Mustafa
Mustafa23 Ocak 11:11

Bu kadar kötü bir firma olamaz. Şikayet üzerine beni genel merkezden arıyorlar yaşadığınız sorun için özür dileriz şubeye bildirdik tekrar adresinize yönlendireceğiz diyorlar bugün Hasköy şubesini arıyorum biz o kargoyu size gönderemeyiz bize bununla ilgili bir bilgi ulaşmadı diyor. Hasköy şubesine sözünüz mü geçmiyor ya da benimle dalga mı geçiyorsunuz?

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler