17 Ekim 2016 #6708421

Aras Kargo Kargom 6 Gündür Elime Ulaşmadı!

6 günden beridir kargom elime ulaşmadı ve kargoyu arayınca ulaşacak diyorlar. İzmir Ege Kurumsal firmasını 50 kere aradım cevap vermiyor, telefonu meşgule atıyorlar. Sonra arayınca da başkasıyla görüşüyor. Bana gelen mesajda ise kargoya geldiklerini ve adreste olmadıklarımı yazmışlar!
Evdeyim, kargom elime ulaşmadı iki ayrı yerden sipariş verdim 3 günde kargom elime ulaştı ama Aras Kargo ulaşmadı Nasıl bir sistemse artık! Kalite ve hizmet "sıfır" şikayetçiyim.

Hakan 182 Okunma

Cevaplar

 • Hakan09 Kasım 2016

  Bir kargom daha geç gelmiştir. Ve bunlar dün de benim kargomun getirmeme nedeni olarak araba bozuldu olarak bahane sunmuştur. Kayıtlarda vardır ve bu mahkeme ile sonuçlanacaktır bu sefer! Yalan söylendiğine dair ses kaydı vardır ilk şikayetimle birlikte bu şikayetimde geçerlidir.! Tarafıma dönüş yapılmamış ve Aras Kargo kesinlikle kaliteden yoksun bir firmadır! Özür dileyip telafi etmek yerine, mağduriyeti giderip müşteri memnuniyetini gidermek yerine! Dönüş yapılacaktır diyor ve hala bir dönüş yapılmadığı halde dün de aynı sıkıntıları yaşadım!

 • Hakan17 Ekim 2016

  Kargo seferihisara gelmiş, bana mesaj geldi alıcı adreste bulunmadı diye, kargo hala seferihisarda ve onlara gidince ise kargonun getirilmediğini, kargonun büroda olduğunu söylediler. Yanıltma var, adreste yok diye mesaj geldi, adreste yoksam kargo neden kuryede değil, kargo kuryede değilse ben Nasıl adreste değilim! Gününü geçirmişler ve kesinlikle iftira edilerek kendilerini savunmaktadırlar! Bu iş kesinlikle burada tek kalınmayacak cuma teslim edilecekti edilmedi, cuma oldu edilmedi acil bir hastalık olsa ne olacaktı! Bu mahkemeye kadar gidecek ve kargom bugün de teslim edilmedi bugün edilmezse de kargo daha gelmesin!

 • Aras Kargo Temsilcisi17 Ekim 2016

  Merhaba, konu hususunda ilgili birimlerimizde gerekli araştırmalar yapılmakta olup, müşterimize en kısa zamanda bilgi dönüşü yapılacaktır. Saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

 • Hakan17 Ekim 2016

  Ege kurumsalı arıyorum telefonumu meşgule atıyorlar, bile bile kargomu eşlim etmediler ve her iki numaralarını aradığımda bana cevap çıkmıyor ama sonra aradığımda da başkasıyla görüşüyor! Kesinlikle hakkımı sonuna kadar arayacağım ve belirtilen şartları yerine getirmediler!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön