Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Aras Kargo Kargo Teslimatı Sorunu Ve İlgisiz Hizmet

Ali
15 Şubat 13:02
102
Ali'nin Teşekkür Mesajı
“Müşteri Temsilcisi Zeliha Hanıma ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim teslimat gerektiği şekilde gün içinde gerçekleşecekti.”

4234003365426 Kargo Takip numaralı gönderi, adrese gelinmediği halde 'adresinize geldik, not bıraktık' şeklinde beyanda bulunularak Konya Aras Kargo Matbaacılar Şubesinden alınmazsa iade olacağı bildirilmiştir. Kargo adresi olarak Konya Adliyesi belirtilmiş olup, adrese gelen giden kimsenin olmadığı, aktif ve açık olan sürelerde kimsenin gelmediği anlaşılmıştır. Verilen beyanatın aslı olmadığı, kargonun adrese gelmediği ve tarafım aranmadığı anlaşılmıştır. Şubeden verilen beyanatta, arama zorunluluğunun bulunmadığı, 'biz adresinize geldik, yoktunuz' şeklinde bir cevapla karşılaşıldığı, hizmet adına hiçbir gayretin gösterilmediği anlaşılmaktadır. Bu firmatercih ederken iki kez düşünün; 'ben ayaklarına kadar gider, kargomu alırım' diyorsanız, tam aradığınız firma. Geçmiş olsun.

15 Şubat 13:02 (Şikayetten 1 dakika sonra)

Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşadığınız sorun için üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz.Talebiniz ilgili birimlerimiz ile paylaşılmış olup, müşteri temsilcimiz en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlayacaktır. Sevgilerimizle, Aras Kargo

16 Şubat 11:13

Değerli Müşterimiz ; Paylaşmış olduğunuz geri bildiriminize ilişkin tarafınızla telefon numaranız üzerinden iletişime geçilmiş olup çözüme yönelik işlemler hakkında bilgilendirme yapılmıştır.Bizlere her türlü konuda , diğer çözüm kanallarımız olan 444 2552 Müşteri Hizmetleri aracılığı ile ya da www.araskargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak da ulaşabilirsiniz. Sevgilerimizle, Aras Kargo

Ali
16 Şubat 12:39

Müşteri Temsilcisi Zeliha Hanıma ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim teslimat gerektiği şekilde gün içinde gerçekleşecekti.

Aras Kargo iade Şikayetleri

1

Aras Kargo Kargo Firmasının İşini Hakkıyla Yapmaması

Eyüp
04 Aralık 2023 17:18
222
Aras Kargo Kargo Firmasının İşini Hakkıyla Yapmaması
5
Çözüldü

Aras Kargo Arası Kargo Kargocu Un Ürünü Teslim Etmemesi

Fatih
18 Mayıs 15:37
208
"Benimle iletişime gecen müşteri temsilcisine teşekkür ederim. Ayrıca Aras Kargo Sancak şubesi müdürüne ve kargomu getiren arkadaşa çok teşekkür ederim çok mağdur oldum fakat sorun çözüldü. Bundan sonra Aras Kargo ile çalışan satıcılardan alışveriş yapmamaya özen göstereceğim PTT kargonun yanına Aras Kargo'yu da eklemiş oldum."
1

Aras Kargo Kargom Yine İade Edildi: İkinci Kez Aynı Sorun!

Pino
29 Nisan 19:34
82
Tüm Aras Kargo iade Şikayetlerini Gör
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Benzer Şikayet Yaz