12 Aralık 2015

Aras Kargo Kargo Taşınırken Paramparça Olmuş!

Aras Kargo'nun ciddiyetsiz tavırları sebebiyle koskoca iki kanepe taşınırken paramparça olmuş. Ürünün metal kasası bile eğilmiş. Satın aldığım firma değişim için geri göndermemi istedi Aras Kargo'yu iki defa aramama rağmen gelip almadılar.

Şu an evimin içi karmakarışık ve bugün cumartesi. Umarım bu ayıplarını bugün giderirler. Ayrıca gerek kuryelerin gerekse müşteri hizmetlerinin iş etiğini ve müşteriyle nasıl konuşması gerektiğini öğrenmesi lazım. Emanet taşıyorsunuz, bu işi düzgün yapamayacaksınız bırakın lütfen.

Uğur 55 Okunma

Cevaplar

  • Uğur15 Aralık 2015

    11/12/2015 tarihinden beri her gün koca kanepeleri dışarı çıkarıp sözde gelecek olan kuryelerinizi bekliyorum 4 gün oldu gelen giden yok nasıl bir firma bu Aras Kargo? Nasıl bu kadar rahat olabiliyorsunuz, çektiğim maddi manevi zararın hesabını kim verecek?

  • Aras Kargo Temsilcisi12 Aralık 2015

    Merhaba, gönderici firma kurumsal takibimizde olan kurumsal bir müşterimiz olup, şikayet gerekli aksiyonların alınması adına kurumsal müşteri temsilcimiz ile paylaşılmıştır. Müşterimize gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır. saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön