Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Aras Kargo Karaman Şubesi Mağduriyeti

Asuman
22 Nisan 18:57
294
Asuman'ın Teşekkür Mesajı
“Sorun gönderici firma tarafından çözüldü. Ancak Karaman Aras kargodaki genel sıkıntı ile ilgili Aras Kargo müşteri temsilcisi Derya hanım kibar bir şekilde benimle ilgilendiği için teşekkür ediyorum.”

Aras Kargo Karaman şubesi çalışanları yüzünden her kargomda sorun yaşıyorum. Her kargomda kendisine teslim edildi diye mesaj geldiği halde kargom bahçeye bırakılıyor. En son yaşadığım sıkıntı ise şu oldu. Kargom dağıtıma çıkmış tekrar şubeye dönmüş ve iadeye düştüğü halde bana kargonun şubeye döndüğüne gelip şubeden almam gerektiğine dair hiçbir mesaj gelmedi. Kargom yurt dışından gelmişti. Gümrük vergisi ödemiştim. Gümrük vergisi iade edilmediği için 1000 TL zarar ettim. Kargom Karaman'dan Konya'ya gitti ve Konya'daki deponun da herhangi bir iletişim numarası olmadığı için ulaşamadım. İletişim adresinde numaram olduğu halde kurye neden aramıyor neden bilgilendirme mesajı gönderilmiyor. Lütfen artık Aras Kargo Karaman şubesi çalışanları yüzünden müşteriler sıkıntı yaşamasın. Google yorumlarında bile ne kadar sıkıntı yaşandığı görülüyor.

22 Nisan 18:57 (Şikayetten 1 dakika sonra)

Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşadığınız sorun için üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Talebiniz ilgili birimlerimiz ile paylaşılmış olup, müşteri temsilcimiz en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlayacaktır. Sevgilerimizle, Aras Kargo

29 Nisan 12:32

Değerli Müşterimiz ; Paylaşmış olduğunuz geri bildiriminize ilişkin tarafınızla telefon numaranız üzerinden iletişime geçilmiş olup çözüme yönelik işlemler hakkında bilgilendirme yapılmıştır.Bizlere her türlü konuda , diğer çözüm kanallarımız olan 444 2552 Müşteri Hizmetleri aracılığı ile ya da www.araskargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak da ulaşabilirsiniz. Sevgilerimizle, Aras Kargo

Asuman
29 Nisan 12:40

Sorun gönderici firma tarafından çözüldü. Ancak Karaman Aras kargodaki genel sıkıntı ile ilgili Aras Kargo müşteri temsilcisi Derya hanım kibar bir şekilde benimle ilgilendiği için teşekkür ediyorum.

Benzer Şikayetler

5
Çözüldü

Aras Kargo Setbaşı Paketi Teslim Etmiyor

İsmimi
24 Mayıs 17:31
25
"Yardımcı oldukları için teşekkürler gerçekten bu yorumu yazarken soruna çözüm odaklı bir çalışma yapılacağını düşünmeden sinirli bir şekilde yazmıştım ama şaşırtıcı bir şekilde pozitif bir yaklaşım yaşandı, teşekkür ediyorum"

Aras Kargo Adreste Olmama Rağmen Ürün Teslimi Olmaması

Derya
15 Mayıs 23:26
131
Aras Kargo Adreste Olmama Rağmen Ürün Teslimi Olmaması

Aras Kargo Kargo Teslimat Ve İadesi İlgisizliği

Gönül
27 Ocak 11:47
184
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Benzer Şikayet Yaz