Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Aras Kargo Karacabey Şubesi Hizmet

Sezgin
04 Haziran 15:30
188

Merhaba, 04.06.2024 tarihinde teslim aldığım bir ürün Aras Kargo aracılığı ile geldi. Kargo paketinde üst üste yapıştırılmış üç adet etiket var, farklı isimler adına. Ürün hatalı geldi. Satıcıyla iletişime geçtiğimde engellendim. Daha sonra zaten o firmanın olmadığını öğrendim. Ben yanlış yaptım, araştırmadan sipariş verdim. Cezası neyse ücretini ödedim, şikayetçi oldum. Peki, kargo firması nasıl kontrol etmez? Üç adet ayrı etiket, üçü de Aras Kargo'ya ait. Aras Kargo Karacabey şubesine gittiğimde, 5000 tane kargo geliyor, hangisine bakabiliriz diye bir cevap aldım. Üstelik göndericiye ulaşmak istediğimi, numara vs. istedim. Savcılığa başvurmamı söylediler. Sonra diyoruz ki insanları kandıranlar çoğalıyor ülkemizde. Bu saatten sonra asla Aras Kargo'yu kullanmam ve gönderi kabul etmem. Saygılar.

Aras Kargo Karacabey Şubesi Hizmet
04 Haziran 15:30 (Şikayetten 1 dakika sonra)

Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşadığınız sorun için üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Talebiniz ilgili birimlerimiz ile paylaşılmış olup, müşteri temsilcimiz en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlayacaktır. Sevgilerimizle, Aras Kargo

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Aras Kargo Şube Şikayetleri

Aras Kargo Kargomu Teslim Etmiyor Mağdur Ediyor

Muhammed
15 Temmuz 14:47
151

Aras Kargo Mersan Şube Kargomu Teslim Etmiyor

Serkan
15 Temmuz 11:33
107

Aras Kargo Sultangazi Şubesi İle Kaybolan Sipariş Sorunu

Ümmü
12 Temmuz 14:33
148

Aras Kargo Aldığım Ürünü Sivas Yerine Siirt'e Yolladı

Halil
12 Temmuz 14:13
160
4
Çözüldü

Aras Kargo Personelinin Yaptığı Hareket Ve Ürünün Teslim Edilmemesi

Kazim
11 Temmuz 16:57
123
"Sorunumu 10 yıldır çalışmakta olduğumuz Kayseri Anbar Şube Okan Bey'in çözmesi nedeniyle yalnızca kendisine teşekkür ediyorum. Yaptığı işin karşılığını hak eden, emeğiyle ilerleyen, çözüm odaklı gerçek bir esnaftır kendileri."
Tüm Aras Kargo Şube Şikayetlerini Gör
Benzer Şikayet Yaz