04 Mayıs
Yorum Yap
#10398866

Aras Kargo Karabük Şubesi Personelleri Paketleri Teslim Etmiyor!

Aras Kargo Mart 2018 tarihinde cep telefonuma gelen bir SMS mesajı ile gelen kargomun evde adreste bulunamadığınız için 3 gün içerisinde iade edileceğini bildiriyordu. Hemen Karabük Şubesi ve müşteri hizmetleri ile iletişime geçtim, kargomun adresime hiç getirilmediğini kesinlikle iade edilmemesini kargomun getirilmesini istedim. Karabük Şubeden Ha** hanım kargoyu kontrol ettiğinde servise hiç çıkartılmadığını bildirdi, teslim edileceğini söyledi, kargo gelmeyince tekrar görüşmeler devam etti, yine Karabük şubeden R** Bey adres tarifi istedikten sonra araçlarının bugün için servise çıktığını ama yarın için teslim edileceğini bildirdi, ertesi gün öğle vaktine kadar bekledikten sonra kargomun iade edildiğini öğrendim. İşin garip tarafı adrese hiç getirilmeyen kargo için hem geliş, hem de dönüş ücreti almaları daha da garibime gitti.

Musa 501 Okunma

Cevaplar

  • Aras Kargo Temsilcisi04 Mayıs

    Merhaba, Konu hususunda gerekli araştırmalar yapılarak tespitler doğrultusunda aksiyon alınmıştır. Müşterimize Bilgilendirme yapılmış olup, yaşanan sıkıntı adına üzgün olduğumuzu sizin nezdinizde kendisine bir kez daha iletiriz. işbirliklerinin devamı temennisi ve saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

  • Aras Kargo Temsilcisi04 Mayıs

    Değerli müşterimiz iletmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli aksiyonların alınması için çalışmalarımızı başlatmış bulunmaktayız. En kısa süre içerisinde tarafınıza bilgi dönüşü yapılacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler