17 Ocak 2014 #2241020

Aras Kargo Kapıya Kadar Gel Geri Dön!

Her zaman Aras Kargo Lalezar şubeniz üzerinden İhlas Koleji'nde çalışan eşime bırakılan kargolardan biri 17/01/2014 tarihinde sevgili Aras Kargo tarafından kapıya kadar gelinip kargo alıcısı eşim aranmadan, kapıdaki güvenlikten kargo alıcısının aranması talep edilmeden kapıdan geri dönülüyor.


Sonra tarafımdan Lalezar şubeniz aranıyor, bir bayan telefonu açıyor. Kargonun şubede olduğunu söyleyip bugün teslim etmeyeceklerini ifade ediyor. Telefondaki itirazım üzerine telefonu yine Lalezar şubeniz çalışanı H***** diye biri alıyor "Sizin kargonuz için o kadar zaman ayıramayız.


Kapıdaki güvenlikler zaten bize ters. O yüzden hiç bekleyemeyiz. Kargonuzu da bugün getiremeyiz."diyor. Ben de "terbiyesiz Aras" diyorum!

Yavuz 342 Okunma

Cevaplar

  • Yavuz25 Nisan 2014

    25/04/2014. tarafıma bilgilendirme yapılmadı.

  • Yavuz20 Ocak 2014

    Konuyu birimleriyle paylaştılar.Problemi çözemediler. Şubelerine kargoyu teslim etmelerini söylemelerine rağmen ilgili şube kargomu teslim etmedi.Ertesi günü gidip ben kargomu aldım.Bu kadar da kurumsallığın işlemediği bir kurummuş Aras Kargo.Bunu anladık.

  • Aras Kargo Temsilcisi17 Ocak 2014

    Merhaba; Müşterimiz ile görüşülmüş olup, konu birimlerimiz ile paylaşılmıştır. Sonuç hakkında müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ www.araskargo.com.tr 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön