13 Mayıs 2013 #1794716

Aras Kargo Kapıma Gelmeden Kargomu Geri Gönderdi!

Büyükçekmece Aras Kargo bana kargolarımı ulaştırmıyor. Evime defalarca kargo getirdikleri halde bazı kargolarımı adresime hiç gelmeden geri gönderiyorlar!Geçen hafta gelen kargomu adresimden taşınmış olduğum lafını uydurarak geldiği yere geri göndermişler. Üstelik beni arayıp haber vermeden!


Bana gelen kargo 1 hafta önce Aras Kargonun bana getirdiği kolinin içinden çıkan ürünün defolu çıkmasından dolayı telafisiydi. Kargoyu ben ödeyecektim ve böylece satıcı da ben de mağdur olmayacaktık. Ama Aras Kargo yüzünden satıcı kargo ödemek zorunda kaldı ve şimdi bana tekrar göndermiyor ürünümü haklı olarak!Bu mağduriyetin hemen giderilmesini istiyorum!

Esra 64 Okunma

Cevaplar

  • Esra14 Mayıs 2013

    Kesinlikle mağduriyetim giderilmedi. Bana bir mail atıldı, yok adresim eksikmiş, yok telefonum yokmuş vs. Aynı kişiden gelen kargo aynı adrese 1 hafta önce gelmişti ama! Hem de evimi bulamadıkları için yine yola çıkmak zorunda kalmıştım! Üşenip de getiremedikleri kargo için bin tane kılıf uydurdular. Bundan sonra internetten yaptığım alışverişlerde Aras Kargo'yla muhatap olmak istemediğimi özellikle belirteceğim! Sizin yüzünüzden o kargo bana tekrar gönderilmeyecek. Teşekkürler Aras Kargo!

  • Aras Kargo Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Merhaba, Müşterimiz ile görüşülerek gerekli bilgilendirme yapılmıştır.Konu araştırılarak en kısa sürede sonuç bilgisi müşterimize verilecektir. ARAS KARGO A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön