16 Ekim 2018
Yorum Yap
#11037444

Aras Kargo Kapıda Teslim Olmasına Rağmen Kargo Kapıya Gelmedi!

Fırsat caddesinden "kapıda teslim " ürün aldım. Aras Kargo evime gelmedi. Ürünü alıp almadığına dair telefon ettiler. Telefonda almadığını söyledim. 3 5 dakika sonra fırsat caddesinden ürünü kargoda almazsam hukuksal olarak işlem başlatacaklarına dair mesaj aldım. Bu ne saygısızlıktır. Fırsat caddesine telefon ettiğimde karşıma çıkan kişi kargo ile muhatap olmam gerektiğini söyleyip telefonu yüzüme kapattı. Bu firma ve çalışanları maalesef müşteriye "kapıda teslim"diye yanlış bilgi verip kargo firmasından hesap soracaklarına müşteriyi tehdit ediyorlar. Bu nasıl ticarettir. Ve bu konuda aldıkları şikayetler çok olmasına rağmen hala müşteriye tehdit mesajları gönderiyorlar. Bende şikayet edeceğim.

Gulsen Gulsen 195 Okunma

Cevaplar

  • Aras Kargo Temsilcisi17 Ekim 2018

    Merhaba, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirime istinaden, irtibat bilgilerinden kendisine arama gerçekleştirdiğimizi ancak ulaşamadığımızı iletir, alternatif bir GSM numarası iletmesi halinde yeniden bağlantı kurmaya çalışacağımızı bildiririz. Bununla birlikte, müşterimize sms yolu ile bilgilendirme yapılmış olduğunu bilmenizi isteriz. Saygılarımızla ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

  • Aras Kargo Temsilcisi16 Ekim 2018

    Değerli müşterimiz iletmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli aksiyonların alınması için çalışmalarımızı başlatmış bulunmaktayız. En kısa süre içerisinde tarafınıza bilgi dönüşü yapılacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler