19 Ekim 2016

Aras Kargo Kapıda Ödeme Usulsüzlüğünü Destekliyor!

Asılsız adres bilgisi ve telefon numarasıyla orijinal ürün gönderildi ve 107 TL bu firma tarafından alındı. Firma hakkında bir çok usulsüzlük vakası olan F*** Ç*** adlı kişi hakkında ''ödemeyi bu adama aktarmayın hakkında da usulsüzlük şikayetleri var yüzlerce'' dedim. ''Biz ona karışmayız, anlaşın satıcı ile'' dedi, adam usulsüzlük yapıyor dalga mı geçiyorsun? ''Biz kargoda ne olduğuna bakmayız'' dediler. Demek ki bu firma ile her şey de yapılabilir.


Çalışanları da bir o kadar eğitimsiz insanlardan oluşuyor ki. Kapıda ödemeli kargoda ticaret belgesi olmadan gönderi yapılamaz. ''Bana bu firmanın bilgilerini verin'' dedim kaba çalışanları sanıyorum müdürleri, ''internetten araştırmışsın ya onu da sen bul'' dediler.

Ozan 58 Okunma

Cevaplar

  • Ozan21 Ekim 2016

    Antalya Muratpaşa perge şubesinde kendini bilmez müdür pozisyonunda ki insanla konuşmamız böyledir, takdir sizin. -ben adrese ne taşıdığıma bakmam -o bizi ilgilendirmez -dolandırıcı olması beni ilgilendirmez ben parasını ona aktarırım dolandırıcı firmanın ismini istediğimde de - dolandırıcı olduğunu araştırmışsın ya git firma bilgilerini de araştır dedi bana kendisi. Demekki bu çalışanınız kargo firmanız aracılığıyla uyuşturucu ticareti de yapabilir bu zihniyetle. Banka: Kuveyt Türk katılım bankası şube kodu: 330 İSTANBUL Alıcının Adı: ferdi çavdar ıban: TR35 0020 5000 0939 7964 3000 01 Dolandırıcının banka bilgileri illa ki sizde firma bilgileride vardır. Gerekeni yapınız.

  • Ozan21 Ekim 2016

    Antalya Muratpaşa perge şubesinde kendini bilmez müdür pozisyonunda ki insanla konuşmamız böyledir, takdir sizin. -ben adrese ne taşıdığıma bakmam -o bizi ilgilendirmez -dolandırıcı olması beni ilgilendirmez ben parasını ona aktarırım demekki bu çalışanınız kargo firmanız aracılığıyla uyuşturucu ticareti de yapabilir bu zihniyetle. banka: Kuveyt Türk katılım bankası şube kodu: 330 İSTANBUL Alıcının Adı: ferdi çavdar ıban: TR35 0020 5000 0939 7964 3000 01 Dolandırıcının banka bilgileri illa ki sizde firma bilgileride vardır. Gerekeni yapınız.

  • Aras Kargo Temsilcisi19 Ekim 2016

    Merhaba, Konu hususunda gerekli araştırmalar yapılarak tespitler doğrultusunda aksiyon alınmıştır. Müşterimize Bilgilendirme yapılmış olup, yaşanan sıkıntı adına üzgün olduğumuzu sizin nezdinizde kendisine bir kez daha iletiriz. işbirliklerinin devamı temennisi ve saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön