Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Aras Kargo İşte Her Zamanki

Emre
18 Mayıs 16:13
101
Emre'nin Teşekkür Mesajı
“İlk defa bu kadar olumlu bir yaklaşımları oldu. İletişime geçtiler ve gerekli bilgilendirmeleri yaptılar. Umarım bir daha bu siteye şikayet girmek zorunda kalmayız. Teşekkürler...”

Kargo dağıtıma çıktı; 2 saat içinde sizde olacak diye mesaj geldi. 2 saat içinde gelmedi. Ben de o sırada evden çıkmak zorunda olduğum için kargoyu şubeden al seçeneğini tıkladım. Eve 100 metre mesafede şubeleri var. Gidip alırım diye düşündüm. Tıklamamla birlikte eve uzak olan şubeden alınacak oldu. Seçenek ya da onay sormadığı için doğrudan oraya gitti. 2,5 km uzaklıkta. Bunu geri alma veya değiştirme seçeneği yok. Müşteri hizmetlerini aradım. Önce biriyle konuştum. Bakalım dedi. Bekletti telefon kapandı. Başka biriyle konuştum şubeyle irtibata geçin biz bir şey yapamıyoruz dedi. Şubeyi aradım. Tamamen otomatikleştirilmiş. Kimseye yönlendirmiyor. Sesli yanıt sistemiyle bilgi veriyor. Sesli yanıt sistemi teslim tarihini 2 gün sonra gösteriyor. İnternette şubeden alınacak görünüyor. Ne tutarlı bilgi alabiliyorum ne de müdahale edebiliyorum.

Bir sürü operasyonel sorun. İletişim kurmak mümkün değil. Uğraşıp duruyorsun. 2024 yılında hala aynı şeyleri konuşuyoruz.

Ne zaman kargoyla ilgili sorun yaşamadığımı düşünsem Aras Kargo ile yolumun kesişmediğini fark ediyorum.

18 Mayıs 16:13 (Şikayetten 1 dakika sonra)

Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşadığınız sorun için üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Talebiniz ilgili birimlerimiz ile paylaşılmış olup, müşteri temsilcimiz en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlayacaktır. Sevgilerimizle, Aras Kargo

Emre
20 Mayıs 15:03

İlk defa bu kadar olumlu bir yaklaşımları oldu. İletişime geçtiler ve gerekli bilgilendirmeleri yaptılar. Umarım bir daha bu siteye şikayet girmek zorunda kalmayız. Teşekkürler...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Aras Kargo Şube Şikayetleri

1

Aras Kargo İzmit'teki Kargo Şubesiyle Yaşanan Sorunlar

Ali
15 Haziran 10:10
220
4
Çözüldü

Aras Kargo Eskişehir Tepebaşı Şubesi Şikayet

Arzu
25 Mart 13:18
623
"Aras Kargo'ya bir teşekkürüm yok Şikayet varda ki benimle bu süreçte bırakmayan Derya Hanıma göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür ederim 💐"
Aras Kargo Eskişehir Tepebaşı Şubesi Şikayet
1

Aras Kargo Siparişimi Teslim Etmedi

Özge
16 Mart 15:41
325
Aras Kargo Siparişimi Teslim Etmedi

İş Disiplini Aras Kargo İadesini Bilgim Dışı Yapıyor

Gülsüm
31 Temmuz 2023 18:47
62

Aras Kargo Belirtilen Tarihe Uyulmaması Ve İletişimin Olmaması!

Bayram
13 Temmuz 2023 17:44
189
Benzer Şikayet Yaz