22 Ekim 2016 #6754717

Aras Kargo İstanbul'a Ulaştırılamayan Kargo

20.10.2016'da İzmir'den verdiğim kargo normalde 21.10.2016'da İstanbul'da olması gerekirken bugün 21'i olduğu halde sistemde yolda görünüyor. Şubeye, birkaç aramadan sonra ulaştım. Fakat kargomun 20'sı akşamı geldiğini ama hala girişini yapamadıklarını söylüyorlar. Dağıtıma pazartesi çıkarabileceklermiş, çünkü arkadaşları zaten dağıtıma çıkmış. Çünkü benim kargo önemsiz onu şubede bırakmışlar. Bir kargoyu İzmir'den İstanbul'a 3 günde ulaştırıyorlar. Sorumsuz ve saygısızsınız. Genel müdürlüğe kadar aradım. Kimse yardımcı olmadı.


Kargom şubede olduğu halde hala yolda görünüyor ve teslimat yapılmıyor. Müşterim bugün 12'ye kadar gelmezse kargoyu almayacağını söylüyor. 125 TL zarar ettim. 27 TL kargo ücreti ödedim ve sonuç 152 TL zarar. Neden sizin sorumsuzluğunuz. Sloganınız var ya Aras Kargo önem taşır diye. Anlatın anlatın heyecanlı oluyor. Kendini önemseyen firma Aras Kargo! Daha doğru bence!

Pınar 42 Okunma

Cevaplar

  • Aras Kargo Temsilcisi22 Ekim 2016

    Merhaba, Konu hususunda gerekli araştırmalar yapılarak tespitler doğrultusunda aksiyon alınmıştır. Müşterimize Bilgilendirme yapılmış olup, yaşanan sıkıntı adına üzgün olduğumuzu sizin nezdinizde kendisine bir kez daha iletiriz. işbirliklerinin devamı temennisi ve saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön