22 Ekim 2016 #6757084

Aras Kargo İskenderpaşa Şubesinden Şikayetçiyim!

Bu şube çalan telefonları meşgule çevirip açmadığı gibi ürün teslimatını da sebepsiz yere yapmıyor. Bu şubenin teslimat bölgesinde oturanlar zaten ne kadar ciddiyetsiz, ne kadar iş ahlakından yoksun olduklarını biliyorlardır. Bir defa değil iki defa değil uzun zamandır böyleler. Bozulacak bir ürün olur acil kullanılması gerekli bir ilaç olabilir umurlarında değil. Aras Kargo merkezini aradığımızda ise hiçbir şey yapmıyorlar. Çözüm üretmek yerine oyalayıcı laflarla geçiştiriyorlar. Balık baştan kokar. Genel merkez böyle olursa şubeler daha beter olur. Bugün bizim başımıza gelen yarın sizin başınıza gelmeyecek diye bir garanti yok. Mümkünse bu kargo firmasından özellikle İskenderpaşa şubesi.

Davut 177 Okunma

Cevaplar

  • Davut29 Ekim 2016

    Hiçbir şey yapmadılar. Bu şubenin dağıtım bölgesinde ikamet ediyorsanız ürün aldığınız yerin mümkünse başka bir kargo firmasıyla ürününüzü göndermesini isteyin. Yoksa günlerce şubede sürünebilir. Hatta bilgilendirmedikleri için geri dahi gidebilir.

  • Aras Kargo Temsilcisi24 Ekim 2016

    Merhaba, Konu hususunda müşterimizden kargo bilgileri talep edilmiş olup, bilgi dönüşüne istinaden gerekli aksiyonlar alınacaktır. Saygılarımızla. www.araskargo.com.tr ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön