28 Ekim 2016 #6804409

Aras Kargo İsim Yanlışlığı Yapmış!

Gönderici Malatya' dan Konya' ya gelen kargoyu doğru adrese ve isime veriyor. Ama her nasıl oluyorsa kargo şubesindeki eleman, benim yaptığım ama başka bir isme gelen kargonun ismine gönderiyor. Gönderiyi biz teslim alamıyoruz, alıcı adını değiştiremiyoruz. Gönderici de değiştiremiyor. Netmiş mail atılmış da başka isimde birisi de alabilecekmiş kargoyu. Bu kadar hataya müsait sistem varken biz daha çok uğraşırız. Hepsi zaman zaman sorun yaşanıyor ama Aras Kargo kadar problem olan başka şirket görmedim. Hiçbir müşteri memnuniyeti yok. Her şey maddi kazanç üzerine kurulu. Ne yazık ki bizim üstümüzden de bu şirketler para kazanıyor.

M. 126 Okunma

Cevaplar

  • M.31 Ekim 2016

    Son durum, 1 kere arandık, telefona cevap veremediğimiz için tarafımıza ulaşılamıyor oldu. Kargo halen yanlış alıcıya gidiyor. Çalışanların umurunda bile değil, adamın kendi hatası ama düzeltmek için hiçbir şey yapmıyor. e şirket de tabi elemanını savunuyor. İpe un serilmiş sanırım.

  • Aras Kargo Temsilcisi28 Ekim 2016

    Merhaba, Konu hususunda müşterimizden kargo bilgileri talep edilmiş olup, bilgi dönüşüne istinaden gerekli aksiyonlar alınacaktır. Saygılarımızla. www.araskargo.com.tr ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön