28 Mart 2014

Aras Kargo İş Yerimizden Kargomuzu Almıyorlar!

Aras Kargo SAN1 şubesiyle çalışmaktayız. Burası bir sanayi bölgesi olduğu için iş yerinden evrak gönderimi ve kurye çağırımı çok olmaktadır. Yalnız Aras Kargo San1 şubesi her zaman bildirdiğimiz alımlara kuryeyi 3 - 4 gün gecikmeli göndermektedir.

Ve gecikmelerle alakalı hiçbir özürde de bulunmamaktadır. Sürekli yoğunlukları olduğundan , elemanların alımları unuttuğundan ya da kapıdaki köpek nedeniyle içeriye giremediklerinden bahsetmektedirler.

Evrakların önemli olduğunu ve gecikme yaşanmaması gerektiğini belirttiğimizde de SAN1 şubesi elemanlarından R***** adlı beyefendi ''Ne yapalım ismimi soyismimi yazıyorum buraya şikayet edin bekliyorum şikayetinizi'' türünden avam kelimeler kullanmıştır.

Numan 181 Okunma

Cevaplar

  • Numan01 Nisan 2014

    HİÇBİR ŞEKİLDE BANA KONUYLA ALAKALI VE ÇÖZÜMLE ALAKALI GERİ DÖNÜŞ OLMADI. ELEMANLARA HERHANGİ BİR UYARI YAPILMADIĞINI DUYDUĞUM İÇİNDE FİRMA OLARAK ARAS KARGOYLA OLAN ANLAŞMAMIZI İPTAL ETTİK. BİR DAHA ONLARLA NE ŞAHSİ OLARAK NE FİRMA OLARAK ÇALIŞIRIM , NE DE ÇEVREME ÖNERİRİM..

  • Aras Kargo Temsilcisi28 Mart 2014

    Merhaba; Konu tarafımıza da yansımış olup, müşterimize e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ www.araskargo.com.tr 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön