07 Aralık
Yorum Yap
#11263376

Aras Kargo İnsanları Mağdur Eden Firmalara Aracı Mı Oluyor?

Eşimin internet üzerinden vermiş olduğu 4 adet nevresim takımı 4.12.2018 tarihinde Aras Kargo kuryesi tarafından 214 TL kredi kartı çekimi karşılığında teslimatı sağlanmıştır. Ancak eşim koliyi açtığında 3 adet çuval olarak bile kullanılamayacak kadar kötü küflü, değişik renkli ve desenli parça kumaşların dikilmesi ile ortaya çıkan bez parçaları ile karşılaşmıştır. Gönderici firmanın telefonları cevap vermemektedir. Aras Kargo'nun gönderici şubesini arıyoruz bilgi almak için kesinlikle ulaşamıyoruz. Yine Aras Kargo'nun genel merkezinin müşteri hizmetlerini arıyoruz ulaşamıyoruz. Bu konu ile ilgili gerek gönderici firma Misa Elektronik, gerekse de Aras Kargo hakkında adlı birimlere suç duyurusunda bulunacağım.

Gurses 1.011 Okunma

Cevaplar

  • Gurses07 Aralık

    İlgili firmadan gönderilen kargonun barkodları ekte tarafınıza sunulmuştur. Gönderici firma siparişleri gönderdiğini beyan edecek, sizlerde tarafımıza teslim edildiğini belirtip olayı kapatmaya çalışacaksınız. Ama olay bu kadar basit değil. Resmen dolandırıcı bir firmaya hizmet vermektesiniz. Bu konunun sonuna kadar takipçisi olacağımı ve adlı süreci başlattığımı, bu süreçte tarafınızın bir suistimali var ise takipçisi olacağımı belirtmek isterim. Bu sürecin durdurulması için gerek muhatap firma gerekse sizin mağduriyetimizin giderilmesi için çabanızın tarafımızca olumlu sonuçlanmasını talep etmekteyiz.

  • Aras Kargo Temsilcisi07 Aralık

    Merhaba, Konu hususunda müşterimizden kargo bilgileri talep edilmiş olup, bilgi dönüşüne istinaden gerekli aksiyonlar alınacaktır. Saygılarımızla. www.araskargo.com.tr ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

  • Aras Kargo Temsilcisi07 Aralık

    Değerli müşterimiz iletmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli aksiyonların alınması için çalışmalarımızı başlatmış bulunmaktayız. En kısa süre içerisinde tarafınıza bilgi dönüşü yapılacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler