30 Ağustos 2018
Yorum Yap
#10840479

Aras Kargo İlgisiz Müşteri Temsilcileri ve Şube!

Kargomun erken teslimi için talep oluşturdum iki defa. Ama ne genel merkez ne de Amasya şubesi bu konuyla ilgilendi. Göreve gideceğimi söylememe rağmen değişiklik olmadı. Şu an da başka ildeyim ve şubeleri defalarca aramama rağmen hep meşgul hep meşgul bu kadar da sorumsuzluk olmaz ki efendim. Kargonun bulunduğum ile ivedilikle gönderilmesini rica ediyorum.
Adres. Fevzipaşa Cad. No... 40 Karakaya otel / Erzincan Merkez. Telefon. 0542397****.

Yakup Yakup 279 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Aras Kargo Temsilcisi04 Eylül 2018

    Merhaba, Konu hususunda gerekli araştırmalar yapılarak tespitler doğrultusunda aksiyon alınmıştır. Müşterimize Bilgilendirme yapılmış olup, yaşanan sıkıntı adına üzgün olduğumuzu sizin nezdinizde kendisine bir kez daha iletiriz. işbirliklerinin devamı temennisi ve saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

  • Yakup30 Ağustos 2018

    Aras Kargo Aras Kargo Aras Kargo. Pişmanlık. Göndericinin sucu yok. Kargo da sikinti var. Böyle ilgisiz kargo görmedim ben. Ya bir personeliniz de yardımcı olsun. Bu kadar sorumsuzluk ilgisizlik olamaz ya. Bir kargoyu gönderemediniz. Aciliyetini bildirmeme rağmen. Aras Kargo mu. Tüm çevreme Aras kargomu asla ama asla tavsiye etmiyorum. Herkes isini yapsın efendim aldığı parayı hak etsin.

  • Aras Kargo Temsilcisi30 Ağustos 2018

    Değerli müşterimiz iletmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli aksiyonların alınması için çalışmalarımızı başlatmış bulunmaktayız. En kısa süre içerisinde tarafınıza bilgi dönüşü yapılacaktır.

Ziyaretçi Yorumları