03 Haziran 2018
Yorum Yap
#10514168

Aras Kargo İlgisiz Firma!

01/06/2018 tarihinde Aras Kargo Yeşilpınar şubesine kargom ulaştı normalde 02/06/2018 gününde teslim olması lazımdı müşteri hizmetlerini aradım şikayette bulundum gün içinde aranacağım söylendi ama arayan olmadı, müşteri hizmetleri de hafta sonları öğle saatlerine kadar hizmet verdiği için ulaşamadım bir nevi başından atmış oldular. Gelen kargo zaten daha önce yine kargo hatasından kırılan ayna, bir önceki kargoda da aynı sıkıntıyı yaşadım arkadaşlar kargomu AVM'de bulunan mal kabule atıp gitmişler düzensiz bir çalışma sistemi var. Müşteri hizmetleri ve şube çalışanları ilgisiz, inşallah bir daha karşılaşmamak üzere!

Osman Osman 384 Okunma

Cevaplar

  • Aras Kargo Temsilcisi04 Haziran 2018

    Merhaba,                                         Müşterimizin iletmiş olduğu bildirime istinaden, irtibat bilgilerinden kendisine arama gerçekleştirdiğimizi ancak ulaşamadığımızı iletir, alternatif bir GSM numarası iletmesi halinde yeniden bağlantı kurmaya çalışacağımızı bildiririz. Bununla birlikte, müşterimize sms yolu ile bilgilendirme yapılmış olduğunu bilmenizi isteriz.   Saygılarımızla ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

  • Aras Kargo Temsilcisi03 Haziran 2018

    Değerli müşterimiz iletmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli aksiyonların alınması için çalışmalarımızı başlatmış bulunmaktayız. En kısa süre içerisinde tarafınıza bilgi dönüşü yapılacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler