15 Haziran 2013

Aras Kargo İki Gündür Kurye Gönderip Koli Teslim Almıyor!

13 Haziran Perşembe ve 14 Haziran Cuma günü Müşteri Hizmetlerinden kurye istediğim halde, evimle aynı caddedeki Aras Kargo şubesi iki gündür gelip koliyi almıyor. Perşembe günü Müşteri Hizmetleri "18:30'a kadar" alınacağını söylediyse de gelen olmadı, saatlerce bekledim. Ertesi gün ulaştığım Müşteri Hizmetleri ve sesli mesajım üzerine Genel Müdürlük'ten aradığını söyleyen kişi "19:00'a kadar gelineceğini, " gelinmezse aramamı istedi. Kimse gelmeyince tekrar Müşteri Hizmetlerini aradım.

Şubeyle görüşüp akşam kesinlikle alınacağını belirttiler. Yine ne gelen var ne giden. Sözünü tutmayan, şubesine söz geçiremeyen bu şirketten de, sorunu çözmeyi beceremeyen müşteri hizmetlerinden de şikayetçiyim.

Barış 40 Okunma

Cevaplar

  • Barış02 Haziran 2014

    Üstünden bir yıl geçtiği için güncelleme yapmak istedim. Aras Kargo yukarıda yazdığı yanıtla aynı gün (15 Haziran 2013) durumun araştırılacağına ilişkin bir e-posta gönderdi. O günden beri (bir yıldır) hiçbir yanıt gelmedi. Kendileriyle çalışmayı bıraktığım için çok memnunum.

  • Barış17 Haziran 2013

    Sorunumun bunca dil dökmeme rağmen giderilememiş olmasına inanamıyorum. Şikayetvar'da şikayetim yayınlanınca cumartesi günü genel müdürlükten aradılar, durumu telafi etmeleri için pazartesi günü saat 12'ye kadar gelip koliyi almalarını istedim. Şubeye bunu bildireceklerini söylediler. Tahmin edilebileceği gibi, bu sözlerini de tutmadılar. Öyle bir şirket düşünün ki, kendi web sitesinde reklamını yaptığı bir hizmeti (eve gelip koliyi almak) müşteri hizmetlerinin ve genel müdürlüğün devreye girmesine rağmen 3 gündür beceremesin. Bir daha kendileriyle hiçbir şekilde çalışmayacağım ve kimseye de tavsiye etmiyorum.

  • Aras Kargo Temsilcisi15 Haziran 2013

    merhaba, konu hususunda üst birimlerimiz ile görüşülerek detaylı araştırma sağlanmakta olup, en kısa zamanda sonuç iletileceğine dair müşterimize e-posta yolu ile bilgilendirme sağlanmıştır. saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön