Aras Kargo ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Aras Kargo İade Kargo Ücreti

819görüntüleme
Şaban
Şaban 25 Kasım 2020 16:47

Merhaba sayın yetkili 10 Kasım 2020 tarihinde alba şubenize 1 koli gönderi bıraktım, müşterime kargo teslim edilmemiş 9 gün boyunca kargonuz teslimata çıkarılmıştır gün içerisinde teslim edilecektir gönderi kodunuzu kimseyle paylaşmayınız türünden mesajlar yollanmış fakat kargo teslim edilmemiş üstüne üstlük kargosunun durumunu sorgulaması için müşterimden Aras Kargo'yu araması beklenmiştir. Aras Kargo'nun arayıp sizi bulamıyoruz kargonuzu şubemizden alabilirsiniz diye arama yapması gerekirken. Gönderimiz adrese teslim gönderildi tekrar üstüne basarak söylüyorum. Sonuç itibari ile bugün yani 25 Kasım tarihinde ben alba şubeden arandım ve kargomun alba şubeye geri gönderildiğini öğrendim kargo teslimatı esnasında aranamayan ben nedense ürünler İstanbul'a iade edilince aranabiliyorum müşterim ise hiç aranmıyor. Bu duruma mukabil kargomu iade alabilmem için 57 TL fatura çıkardılar teslim edemediğiniz kargoya, alamadığım hizmete, kaybedilen 15 güne rağmen 57 TL kargo ücreti ödedim normal şartlarda firmanızı dava etmem gerekiyor. Arkadaşların kötü davranışları ise cabası niteliğinde, Yurtiçi Kargo'nun dükkanımız kapalı olması halinde bile malı teslim edebilmek için telefon açması ve gerekirse komşumuza bakkala bırakma teklifinde bulunması gerçekten takdire şayan bir davranış şekliymiş sizde ki hizmetsizliği görünce anladım bırakın komşuya bırakmayı teklif etmeyi adrese gitmiyorsunuz bile müşterim sürekli dükkanda olduğunu söylemesine rağmen kargo teslim edilememiş. Sizlerden bu paylaşımımın sonucunda benim size mal teslim etmekten başka ne günahım olduğunu yazmanızı rica ediyorum ne günahım var ki buna mukabil 57 TL ödemekle cezalandırılıyorum.

Aras Kargo Logo
Aras Kargo25 Kasım 2020 16:54

Merhaba, Öncelikle yaşadığınız sorun için üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Talebinizi değerlendirmeye aldık. En kısa süre içinde konuyu detaylı inceleyerek size bilgi vereceğiz. Sevgilerimizle, Aras Kargo www.araskargo.com.tr 444 25 52

Şaban
Şaban25 Kasım 2020 19:37

Geri dönmeniz yeterli olmayacak ki dönmeyeceksiniz onu da biliyorum ama bende artık Aras Kargo'ya müşteri olarak dönmeyeceğim ve umarım bu paylaşımım sonucunda kaybettiğiniz insan ve müşteri sayısı çoğalarak artar. Ayrıca hiçbir hakkınız olmadan benden tahsil ettiğiniz o 57 TL yi de helal etmiyorum hizmetsizliği hizmet olarak sunup karşılığında da ücret almanız affedilebilir bir şey değil.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler