23 Nisan 2013 #1758499

Aras Kargo Hizmetten Memnun Değilim!

Başkasına teslim edilen ürünüm dolayısıyla Aras Kargo'nun müşteri memnuniyetiyle ne kadar ilgili ve ne kadar kurumsal bir işletme olduğu açıkça ortaya çıkmıştır.Memnuniyet anlayışları ürününüzü tekrar iade alalım dan ibaret olan şirket kendi hatalarından dolayı ölüsan gecikmeyi insandır hata yapar ile geçiştirecek kurumsal olgunluğa sahiptir.


69 tl lık aynı üründen bir adet daha istiyorum demem fırsatçılık ve ilk defa karşılaştıkları bir durum olduğunu söyledi Aras Kargo şube müdürü sayın A. hanım. Oysa ki benim kedimin onların hatalarından dolayı mamasına ulaşamaması pek de önemsedikleri bir husus değil. Arkadaş pet'e de teşekkürler Aras Kargo gibi bir şirketle çalıştıkları için.

Bilal 52 Okunma

Cevaplar

  • Bilal23 Nisan 2013

    Gelen mailde inceleme yapılmış olup 20 sinde tarafınıza ulaşmıştır diyor. Siz nasıl inceleme yapıyorsunuz dalga mı geçiyorsunuz insanlarla yazık çok yazık.

  • Aras Kargo Temsilcisi23 Nisan 2013

    merhaba, müşterimize irtibat bilgilerinden ulaşılamamış olup, e-posta yolu ile bilgilendirme sağlanmıştır. saygılalrımızla. www.araskargo.com.tr ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön