04 Nisan 2013 #1723873

Aras Kargo Hasarlı Teslim Ettiği Kargom Hakkında!

02.04.2013 Tarihinde gittigidiyor sitesi üzerinden satmış olduğum bilgisayar kasası ve monitörü aras kargo kuryesine teslim ettim teslim ederken bir elektronik malzeme değil de kumaş topu atar gibi arabaya atıldı koliler. Bana müşteri hizmetlerinden kargonun toplam tutarının 35 lira olarak belirlendiğini ve sevkiyatının yapıldığını söylediler. Ertesi gün alıcıya teslim edilmiş ve alıcı beni aradı.


Alıcı 41 lira gibi bir ödeme yapmış ve koliler baya hasar görmüş.Alıcı kargoyu teslim eden Aras kargo çalışanlarına tutanak tutulmasını talep etmiş ancak personel zamanının olmadığını belirtip imzasız teslim etmiş gitmiş.Kargo şirketi 2. el ürünlerde sorumluluk almıyormuş.

Coşkun 98 Okunma

Cevaplar

 • Coşkun08 Temmuz 2016

  2 senedir kargomdan haber yok ne de takibini yapan sonuca ulaştıran var.

 • Coşkun08 Eylül 2014

  Aradan 1 seneden fazla geçmesine rağmen hiç bir işlem yapılmamış olup sorunum çözülmemiştir ve kargom zay olmuştur.Tüketici arkadaşarımın dikkatine.

 • Coşkun05 Nisan 2013

  En son çare Tüketici Hakem Heyeti olacak sanırım.

 • Coşkun05 Nisan 2013

  Satışı yaptığım alıcı kargonun hasarlı olduğunu farkedince tutanak tutulmasını istemiş yanlız personelin zamanın olmadığını belirtmiş teslim aldım imzası olmadan fatura bırakılmış ve gidilmiş.Alıcı kargoyu tekrar arıp iade için bana göndermek için aras kargoya vermilştir.Aras Kargo Genel müdürlükten arayan bayan kargonun kolisinde herhangi bir hasarın olmadığını sölüyor hasar olmaz çünkü alıcı tekrar sarıp paketlediğini sölüyor ve alıcı sonradan hasar olduğunu belirtmiş ee alıcı sizlere alırken belirttiğinde sizin zamanınız yok ise bırakıp giderseniz alıcı sizlere daha nasıl bildirsin yakanıza yapışıcak hali yok.Teslim ederken benden imza alınmadı herhangi bir yere imza atmadım sorumluluğu almıyorum.

 • Aras Kargo Temsilcisi04 Nisan 2013

  merhaba, müşteri ile görüşülerek bilgi aktarımında bulunulmuş olup,süreç takip edilmektedir.. sonuç bilgiside öncelikli olarak müşterimize iletilecektir. bilgilerinize; ARAS KARGO A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön