08 Haziran 2016

Aras Kargo Hasarlı Kargo Karşısında Firmanın Duyarsızlığı

Tarafıma teneke içinde gelen peynirin hasarlı gelmesi, bu hasardan dolayı gıdada oluşacak bakteri, bozulma vs. Dolayı 2 gündür Aras Kargo'ya hem yazılı hem sözlü bildirmeme rağmen bir sonuç alamıyorum. Peynirin kokusunu çekmek zorunda mıyım. Hasar belli şikayet birimin söylediğine göre tutanağı düzenlemişler (Aras Kargo kargoyu teslim almışsınız yapacak bir şey yok dedi başta, aldığımı ispatlayın deyince hasar tutanağından bahis ettiler) Yaşadığım diğer olumsuzlukları aktarmıyorum bile, buradan Aras Kargo yetkililerine sesleniyorum, kalite standartlarınız, kalite politikanız müşteri memnuniyetiniz bu mu? Konu hakkında bilgi ve gereğini ivedi rica ediyorum.

Serkan 67 Okunma

Cevaplar

  • Serkan13 Haziran 2016

    Aras Kargonun Özürü Kabahatinden Büyük; Hasar Tutanağı tuttuk diyen Aras Kargo, gıda Ürünlerindeki hasarın karşılanamayacağını belirtti, maden hasarını karşılayamacaksan neden, hasar tespit tutanağı düzenleyip işleme alındı diye neden yalan beyanda bulunuyorsun. Sayın Aras Kargo yetkilileri neden müşterilerini böyle aptal yerine koyup iyi niyetlerini suistimal ederler. İlahi adalet diyiyorum, parayı sokakta toplamıyorum. Yapamıyacağınız işi yapamyın, yapmayın ki ne sizler üzülün neden müşterileriniz üzün. Söylenecek çok şey var ama... .

  • Serkan09 Haziran 2016

    Sayın yetkili Aksiyon derken Film mi çeviriyorsunuz. Dün tarafınızdan arandım telefona yetişemediğim için geri dönüş sağladım, sisteminizde konuya ilişkin bir şey yazılmadığını ifade ettiniz. Bu gün kendinizi aklamak adına mı bilemiyorum mesaj atmışsınız bana ulaşılamadığına dair, telefon ile geri dönüş sağlıyorum, böyle mesaj atmışsınız diye halen konu ile ilgilenildiği söyleniyor, birimler arası kordinasyon sorunu mu var çözemedim. Ben konu ile ilgili acil çözüm bekliyorum. Konu ile ilgili ivedi bilgi ve gereğini rica ediyorum. Saygılarımla NOT: Aradığım her görüşmenin tarih ve saatinide verebilirim.

  • Aras Kargo Temsilcisi08 Haziran 2016

    Merhaba, Konu hususunda müşterimizden kargo bilgileri talep edilmiş olup, bilgi dönüşüne istinaden gerekli aksiyonlar alınacaktır. Saygılarımızla. www.araskargo.com.tr ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön